+380 (44) 362-90-06 

Облицювання терас, сходових маршів, цоколя будинку

Облицювання ганку і фасаду

Ціни на облицювання ганку, цоколя, терас

Роботи по зовнішньому облицюванні: Од. з. Ціна (грн.) Прим.
Укладка плитки на сходи радісно м.п. від 300  
Облицювання плиткою гвинтових сходів м.п. від 400  
Фігурний рез м.п. 200  
Стяжка, штукатурка м2 80  
Стяжка ступенів м.п. 60  
Гідроізоляція 2 шари м2 100  
Установка гідроізоляційної стрічки м.п. 50  
Монтаж утеплювача м2 60  
Грунтовка поверхні м2 20  
Гідрофобізація швів м2 50  
Заповнення шва клінкеру м2 80  

 

Повний прайс на укладання плитки

Зовнішня облицювання: особливості укладання плитки на вулиці

Облицювання відкритих поверхонь в нашому помірно-континентальному кліматі має ряд особливостей, внаслідок перепаду температур, причому дуже часто різких.

Укладка плитки на вулиці

Де зазвичай укладають плитку на вулиці?

Це тераси, балкони, ганок, сходи і цоколь будинку. Місця які в зимовий час можуть днем нагрівається до плюсової температури, а як тільки сонце сховається температура може різко знизиться. Або у період зміни пір року, поверхня буде промокати і замерзати коли похолодає. На досвіді було помічено, що як би не оброблялися шви вода під плиткою все одно є, єдине спасіння - це правильно оброблена поверхня перед облицюванням. Також жарким літом, покладена плитка на терасах, сходах, балконі дуже сильно перегрівається і якщо не застосувати високо адгезійний і еластичний плитковий клей, то через кілька років доведеться все переробляти.

Нічого особливо відрізняється від укладання плитки в опалювальному приміщенні немає, тільки потрібно дотримуватися технології укладання плитки на вулиці!

Укладання клінкеру

Які ж основні моменти потрібно врахувати в облицюванні відкритих поверхонь?

  • Поверхня перед облицюванням має бути выстоявшейся, підготовленої рівною, що б можна було наносити правильний шар клею!
  • Обов'язково повинна бути зроблена гідроізоляція, проклеєні стики примикань сіткою або стрічкою. Час полімеризації від 3 до 7 діб, а іноді і більше.
  • Клей повинен бути правильно підібраний в залежність від умов, у будь-якому разі, не менше S1 по європейській класифікації. Наносити клей потрібно в 2 етапи на плитку і на поверхню
  • Деформаційні шви, якщо вони є, повинні бути дотримані і оброблені поліуретановим герметиком. Міжплиткові шви підбираються за формат плитки, але від 3 мм. Для клінкерної плитки від 5 мм

Який матеріал найчастіше використовують для зовнішнього облицювання?

Важливо, що б облицювальний матеріал мав щільну структуру, не промокав. Це керамограніт, клінкер, камінь (не пористий).