+380 (44) 362-90-06 

Мозаїчні роботи, облицювання басейнів

Мозаїчні роботи

Ціни на укладання мозаїки

Мозаїчні роботи і підготовка: Од. з. Ціна (грн.) Прим.
Набір мозаїки на матрицю м2 400  
Укладання фризу з мозаїки м.п. 180  
Штукатурка під укладання мозаїки м2 100  
Нанесення двокомпонентних гідроізоляції м2 80  
Укладка склосітки, ПВХ плівки м2 50  
Цементна затирка мозаїки м2 40  
Епоксидна затирка мозаїки м2 80  

 

Повний прайс на укладку

ВИРОБИ З МОЗАЇКИ

Вироби з мозаїки

Створення художніх пано з колотою мозаїки, набірні пано, розтяжки, мікси, фризи, оригінальні декоративні елементи. Вироби изготавливаится з якісної промислової скляної мозаїки 10х10, 20х20, а також з мармуру. Ціна залежить від кількості кольорів і обраного матеріалу. Точну вартість може розрахувати менеджер.


ТЕХНІКА УКЛАДАННЯ

найпоширеніша техніка укладання мозаїки — це прямий метод, що полягає в укладанні тесер прямо на шар цементного або вапняного розчину, після того як на поверхні відповідно був зроблений начерк малюнка. Тессера укладаються відразу на постійну основу, тому потрібен відповідний клей. При прямому методі укладання мозаїки на сітці зі скловолокна малюнок, виконаний на папері, ділиться на сегменти меншого розміру.

Технологія укладання мозаїки

Більш детально про техніку укладання мозаїки можна ознайомитись в статті УКЛАДКА МОЗАЇКИ - ТЕХНІКА УКЛАДАННЯ

СМАЛЬТА В ІНТЕР'ЄРІ

Ринок будівельних матеріалів пропонує настільки широкий вибір декоративних елементів для оздоблення інтер'єру, що, часом ми не знаємо, на чому зупинити свій вибір. Сучасні технології виробництва виробів, призначених для декорації приміщень, досягли такого рівня розвитку, що кахельна плитка тепер може бути схожа на металеві пластини, штукатурка — на поцятковані ходами жука-короїда деревину, а ламінат — на самий гарний паркет. У цей довгий список можна сміливо додавати смальту — дрібні шматочки кераміки, відомі вже кілька тисячоліть і використовуються художниками-декораторами для створення мозаїчних панно.

Мозаїка, смальта в інтер'єрі

Більш детально про смальти в інтер'єрі можна ознайомитись в статті СМАЛЬТА В ІНТЕР'ЄРІ СУЧАСНИХ БУДИНКІВ