+380 (44) 362-90-06  

+380 (93) 875-33-03  

Виберіть зацікавивший Вас дизайн, і ми його реалізуємо!

Дизайн ванної кімнати

 

Докладніше

Дизайн плитки балкона і лоджії

 

Докладніше

Душові піддони з плитки і мозаїки

 

Докладніше

Басейн, сауна

 

Докладніше

Ганок, тераса, сходи

 

Докладніше

Дизайн плитки підлоги

 

Докладніше

Дизайн плитки для кухні

 

Докладніше

Стільниці з плитки і мозаїки

 

Докладніше

Лофт ванна

 

Докладніше

 

 

Плитка в дизайні інтер'єру

Основні моменти використання плиткової та мозаїчної облицюванні в дизайні інтер'єру ванної кімнати підлоги і стін, кухні, терас, сходів, стільниць, піддонів, басейнів і саун.

Звісно, ви можете звернутися відразу до послуг дизайнера, який професійно допоможе вам підібрати найбільш підходящий вашому смаку і характеру стиль плитки, освітлення, колірну гаму, розміщення та функціональне призначення меблів, приладів, техніки в приміщеннях. Можна також самостійно ознайомившись з нашими запропонованими ідеями дизайну і проявивши трохи фантазії, вирішити що ж Вам більше всього хочеться бачити у Вашій Ванній кімнаті, зробити начерки, ескіз.

В спеціалізованих салонах керамічної плитки працюють дизайнери яке за допомогою програми складуть план ванної кімнати. У програмі задаються конфігурація і розміри кімнати, викладається віртуальна розкладка плитки, ризи, декори, бардюри, розставляються дзеркала, полички і сантехнічні прилади. І що важливо, програма відразу виробляє розрахунок необхідних матеріалів.

Виберіть інтер'єр ванної кімнати в залежності від запланованих витрат. У багатьох випадках ціна залежить від кількості використовуваних декорів, фризів, бордюрів. Пам'ятайте про те, що завжди можна заощадити, якщо облицювати одну стіну ванної кімнат дорогою плиткою, а решта - подешевше, з тієї ж колекції. Роздрукований дизайн-проект можна віддати майстрам, які будуть проводити ремонт. Наочна картинка в чому полегшить процес.

Важливі моменти в облицюванні для створення гарного проекту інтер'єру:

  • матеріали
  • спосіб підготовки поверхні, що облицьовується
  • техніка укладання
  • визначення розмірів і напрямки швів
  • комбінування декоративних елементів, включаючи різні кольорові фрагменти, елементи декору 

При виконанні плиткових робіт, як правило, без прирізки обійтися не виходить. Рівна прирізка робиться за допомогою плиткоріза, в крайньому випадку можна скористатися склорізом і тільки! для тонкої керамічної плитки.


Темнературно-вологісний режим. Взимку в приміщеннях будівлі, де будуть виконуватися облицювальні та мозаїчні роботи, температура повітря повинна бути не нижче 10 °С при відносній його вологості не вище 70%. Таку температуру в приміщеннях підтримують цілодобово протягом 2 діб до початку роботи.


Облицювальна плитка дуже міцний матеріал, якщо вона правильно покладена! Наповнюваність клейовим складом повинна бути не менше 90%, в іншому випадку при натисненні або при ударі вона може розбитися.


І хоча мозаїчна стільниця круглої форми виглядає більш ефектно, простіше придумати і втілити в життя стільницю квадратної або прямокутної форми.


Поверхня печей і камінів, складених із звичайної глиняної цегли, часто облицьовують грубними кахлями або кольоровими глазурованими плитками. Звичайно ж, оштукатурена піч більш проста у виконанні, але керамічне облицювання має перед штукатуркою ряд переваг. По-перше, за облицьованої піччю легше доглядати. Її простіше утримувати в чистоті. По-друге, облицювання запобігає проникненню димових газів з печі в житлове приміщення, оскільки утворює захисний панцир.