+380 (44) 362-90-06 

Керамічна плитка, своїм різноманіттям геометричних форм, розмірів, колірних і фактурних рішень дозволяє задовольнити всі бажання замовників, дизайнерів інтер'єрів і архітекторів. Використовуючи різні види розкладки плитки можна досягти необхідних візуальних ефектів. Існують види розкладки плитки, при яких використовується плитка однакових розмірів і плитка різних розмірів.


Технічні параметри плитки , звичайно ж, грають величезну і навіть в деяких випадках першорядне значення, але тільки вибираємо ми найчастіше керамічну плитку за зовнішнім виглядом, виходячи з простого життєвого правила "подобається - не подобається" . І це правильно. Справа в тому, що керамічна плитка не просто будівельний матеріалу. Вона - важлива складова, а часом і домінанта інтер'єру, а тому й підходити до її вибору слід повною "естетичної готовності".


Упаковка несе всю необхідну інформацію про керамічну плитку: її сортність, ступінь морозостійкості, групу зносостійкості, клас поверхневої стійкості, клас стійкості до впливу агресивних середовищ, категорію безпеки, спосіб формування, кількість випаленням , призначення, розмір (калібр) та іншу. Головне - навчитися цю інформацію читати.


Так як під час облицювальних робіт ми маємо справу з ріжучими інструментами, легко займистими розчинами і биткими матеріалами, щоб не покалічити себе і не завдати шкоди своєму майну, необхідно дотримуватися елементарних правил безпеки. Тим більше, що їх не так вже й багато.


defekty-i-reklamaciya2

У більшості випадків рівень якості матеріалів, ретельності проектування, акуратності укладання плитки і повсякденного догляду за нею настільки високий, що це дозволяє домогтися повного задоволення споживача. Тим не менш, не обходиться і без дефектів. Іноді мова йде про дефекти виключно естетичного характеру, в інших випадках дефекти можуть впливати на функціональність облицювання, що призводить до необхідності її повної заміни (з додатковими витратами і незручностями).
Ось деякі рекомендації та поради споживачеві.


26-29 Березня проходив міжнародна будівельна виставка INTERBUDEXPO 2013.

Ми також побували на цьому заході, головне будівельна подія року, як було заявлено в рекламі. І дійсно подивитися було на що, крім того що нас цікавило. Метою нашого візиту стояло познайомитися ближче, поспілкуватися, ознайомитися з новинками та останніми технологіями, виробників сухих будівельних сумішей, в першу чергу. А також з виробниками та постачальниками керамічної плитки і кам'яного граніту (керамограніту), мозаїки і каменю. Компанії, якщо точніше торгові марки, виробники сухих будівельних сумішей, з якими було продуктивно і просто цікаво спілкуватися: SOPRO, Siltek, Atlas, Гидрозит. Представники цих торгових марок охоче ділилися своїми новинками і технологічними секретами, що показує у свою чергу характер ставлення керівництва компаній до споживача, своєї продукції і динамічності свого виробництва. Не викликає сумнівів і якість виробленої ними продукції. З деякими представниками ми домовилися подивитися цикл виробництва і лабораторію.