+380 (44) 362-90-06 

ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1 Роботи з застосуванням сухих будівельних сумішей слід виконувати при температурі навколишнього середовища від 5 до 30°С і відносній вологості не менше 50 %. Температура поверхні основи повинна знаходитися в таких же межах.

1.2 Покриття на основі сухих будівельних сумішей потрібно влаштовувати згідно з робочим кресленням проекту, проектом виконання робіт і вимогам ДБН Ст. 2.6-22-2001

1.3 Основа під покриття повинне бути міцним (не нижче міцності покриття) і сухою (вологість не більше 4 %). Підстави під покриття і готовність об'єкта до виробництва робіт з використанням сухих будівельних сумішей приймає комісія у складі представників генерального підрядника, замовника, і спеціалізованої підрядної організацій.

1.4 Розчини із сухих сумішей потрібно готувати відповідно з доданою інструкцією.

1.5 Рухливість розчинних сумішей, які починають тверднути, допускається підвищувати додатковим перемішуванням. Забороняється для цього додатково вводити в розчини суміші воду.

ОБЛИЦЮВАЛЬНІ РОБОТИ

2.1 Вимоги та рекомендації цього розділу поширюються на облицювальні роботи, які виконуються на будівельних об'єктах із застосуванням сухих сумішей. Їх потрібно дотримуватися при облицюванні зовнішніх і внутрішніх поверхонь будівель і споруд.


Контроль. Не менше 5 вимірювань на 50-70 м2 поверхні, або на ділянці меншої площі в місцях, виявлених суцільним візуальним оглядом.