• Русский
  • Український
Ваш кошик порожній

+380 (44) 362-90-06

📱+380 (93) 875-33-03

Виїзд майстра-плиточника на об'єкт для огляду та складання кошторису робіт по Києву безкоштовний, в передмістя 200 грн. По Київській області, Україні - індивідуально.

Переважно у своїй роботі ми використовуємо суміші наступних виробників: Ceresit, Mira, Mapei, Litokol, Polimin, SILTEK, Це перевірені виробники якісної будівельної хімії, все залежить від складності та рівня поставлених завдань. Для підготовки поверхні використовуємо готові суміші: стяжки, штукатурки, розчини для кладки і ін

Ми спеціалізуємося на облицювальних робота! Для виконання комплексних завдань, залучаємо партнерів, перевірених і надійних, з якими співпрацюємо вже не один рік.

Ми виконуємо невеликі роботи! Вартість такої послуги визначаємо на місці, або по фото.  В залежності від складності і витраченого часу, орієнтовно 1200 грн. день роботи майстра.

Беремося, тільки враховуємо складність робіт!

Ми приймаємо заявку на роботи, виїжджаємо для складання кошторису і прорахунку необхідних матеріалів, а роботи починаємо коли майстер звільниться.

На всі види робіт надається гарантія терміном від 12 до 36 місяців, умови якої зазначені в договорі. Якщо протягом цього часу, виникнуть які – небудь дефекти, безкоштовно виїдуть наші фахівці для їх усунення. Питання гарантії дуже важливий для нас, і він стосується не тільки порядності нашої компанії. Від якості робіт і виконання гарантійних зобов'язань, безпосередньо залежить кількість замовників. Справа в тому, що основна кількість замовлень ми отримуємо за рекомендацією тих людей, у яких вже зробили ремонт.

Оплата розбивається на 2 або 3 етапи залежно від суми замовлення. На 2-3 день роботи оплачується аванс в розмірі 30%.

Від загальної квадратури - 5% при прямій укладанні і 7-10% при діагональної або альтернативної.

Ми не радимо нашим замовникам здійснювати самостійний пошук і доставку будівельних матеріалів це, як правило, збільшує витрати, впливає на якість матеріалу в гіршу сторону, а головне відбивається на Ваших нервах і часу. Ми використовуємо тільки що пройшли сертифікацію в Україні, екологічно чисті перевірені в роботі матеріали. Запропоновані матеріали задовольнять потреби найвибагливіших замовників.

Так. Зараз це стало популярно! До того ж це економить місце у ванній кімнаті і сама по собі надійна і красива конструкція.

Терміни виконуваних робіт з ремонту ванної та санвузла коливаються в межах від 10 до 30 днів. При Вашому бажанні ми можемо працювати і у вихідні дні. Терміни виконання ремонту ванної та санвузла залежать від ступеня складності, технологічних умов, застосовуваних матеріалів, а також від загальної площі робіт.

Вартість чорнових матеріалів коливається в діапазоні 30% від кошторисної вартості ремонту.

Так, ми складаємо кошторис на чорнові матеріали (це ті матеріали, які після виконання всього комплексу робіт Ви не будете бачити – шпаклівки, грунтовки, труби, дроти, гіпсокартон і т. д., але саме від цих матеріалів більшою мірою залежить якість виконання робіт). Цей кошторис, ми складаємо після того, як кошторис на роботи обговорено Вами і приведена в стан, який Вас влаштовує.

Ціни коливаються від 250 грн. до 1000 грн., залежно від обсягу робіт, якості підготовки поверхні, віддаленості об'єкта,вартості і складності укладання. В середньому в межах Києва, вартість облицювання квартири - 350 грн в кругову.