• Русский
  • Український
Ваш кошик порожній

+380 (44) 362-90-06

📱+380 (93) 875-33-03

Облицювання ганку, тераси, цоколя

Ціни на облицювання ганку, тераси, цоколя

Роботи по зовнішньому облицюванні:Од. з.Ціна (грн.)
Укладання керамограніта на підлогум2190
Укладання керамограніта 20ммм2300
Укладання клінкерної плитким2240
Укладка плитки на сходи прямім.п.від 250
Укладка плитки на сходи радіуснім.п.від 400
Нанесення контактного слою на плиткум220
Стяжка, штукатурка, вирівнюванням2100
Гідроізоляція 2 шарим2120
Установка гідроізоляційної стрічким.п.50
Звичайна кольоровий шов до 5 ммм230
Затирка швів з латексної добавкоюм260
Обробка: просоченням, лаком, гідрофобізаторомм250

 

Повний прайс на укладання плитки

Зовнішня облицювання: ганок, цоколь, тераса

Облицювання відкритих поверхонь в нашому помірно-континентальному кліматі має ряд особливостей, внаслідок перепаду температур, причому дуже часто різких.

Укладка плитки на вулиці

Сучасні будинки важко уявити без красивих архітектурних сходинок. Кожен господар намагається виділитися і створити унікальне покриття. Тому облицювання тераси, ґанків, сходів, цоколя плиткою сьогодні стає все популярнішою.. Незважаючи на деякі складності і специфічні нюанси в процесі робіт.

Умови і правила при облицюванні керамічною плиткою, клінкером, керамогранітом таррасы, ганку будинку.

Зовнішні об'єкти піддаються постійному впливу сезонних змін температурних режимів, фізичного впливу і вологості повітря. Тому варто дотримуватися суворі правила і умови, щоб продовжити термін служби плитки і зберегти її привабливий зовнішній вигляд.

  • Основа щаблів повинна бути строго з міцного залізобетонного моноліту, на ущільненому підставі. При цьому марку бетону використовують не нижче М200.
  • Щоб уникнути руйнування підстави, варто нанести правильну гідроізоляцію.
  • Клей для укладання керамічної плитки використовувати спеціальний морозостійкий, який призначений для балконів і терас.
  • Шви між шви між плитами затерти еластичною затіркою.

Перш ніж приступити до роботи, потрібно вирівняти робочу поверхню. Інакше на нерівній площі якісно покласти покриття не вдасться. До того ж, витрата клею буде набагато більше і час на висихання збільшується в рази. Фахівці радять укласти шар клею не більше 1 сантиметра, що дає можливість при температурі повітря до 20 градусів і низького показника вологості, ходити по покриттю на наступну добу. Але, звичайно, випадки бувають різного характеру, тому враховуйте поради і думки фахівців нашої компанії професіоналів Плиточник™.

Плавний нахил від стоку води в осінньо-зимовий період дуже важливий. Він запобігає застій води і подальше її замерзання. Його створюють з допомогою клею або установкою маяків.

Надійна міцність основний бетонної конструкції, важливий сегмент всіх робіт. Особливо це стосується ганку і ступенів. Перевірити її дуже просто, дряпає цвяхом поверхню і дивимося, не сиплеться активно бетон.
Якщо міцність не достатня, обов'язково зміцнюємо сіткою або грунтовкою, все залежить від площі робіт і відхилення від номи. І тільки тоді продовжуємо робити стяжку на наступну добу. Виставляємо маяки на клей або на кріплення, заміряємо товщину стяжки і підбираємо суміш під товщину і враховуємо, що стяжка буде працювати при зміні температур. Не забуваємо також про компенсаційні шви, якщо майданчик більше 40 м. кв.

Як тільки робоча поверхня тераси, ганку готова для облицювання, її варто зачистити: підмести, прибрати залишки робочих матеріалів і прогрунтувати і нанести цементну двокомпонентну еластичну гідроізоляцію, можна використовувати склосітку. Перед укладанням плитки на терасу і ганок необхідно ретельно прорахувати розкладку плитки. Плитковий клей обов'язково наноситься на плитку і на підставу! Затірку для швів можна використовувати на цементній основі і епоксидну, залежить від виробника.

Ми рекомендуємо використовувати систему укладання LITOKOL.

Укладка плитки, керамограніта на тераси і ганок – це складна роботи і краще всього скористатися послугами майстра. Але якщо є основні навички про характер робіт, можна і самому купити керамічну плитку і супутні матеріали для проекту. Головне правило, це не нехтувати якістю і не економити на облицювальних матеріалах, адже ціна плитки висока.
Виконуйте всі правила, і у вас обов'язково вийде.

Укладання клінкеру

Які ж основні моменти потрібно врахувати в облицюванні відкритих поверхонь?

  • Поверхня перед облицюванням має бути выстоявшейся, підготовленої рівною, що б можна було наносити правильний шар клею!
  • Обов'язково повинна бути зроблена гідроізоляція, проклеєні стики примикань сіткою або стрічкою. Час полімеризації від 3 до 7 діб, а іноді і більше.
  • Клей повинен бути правильно підібраний в залежність від умов, у будь-якому разі, не менше S1 по європейській класифікації. Наносити клей потрібно в 2 етапи на плитку і на поверхню
  • Деформаційні шви, якщо вони є, повинні бути дотримані і оброблені поліуретановим герметиком. Міжплиткові шви підбираються за формат плитки, але від 3 мм. Для клінкерної плитки від 5 мм

Який матеріал найчастіше використовують для зовнішнього облицювання?

Важливо, що б облицювальний матеріал мав щільну структуру, не промокав. Це керамограніт, клінкер, камінь (не пористий).