Ваш кошик порожній

+380 (44) 362-90-06

📱 +380 (93) 875-33-03

выбор плитка или ...?

До переваг плиточного матеріалу є те, що плитка практично не намокає, легко миється і довговічний, може не так як хотілося б, але при дбайливому ставленні на 10 років точно вистачить. Важливим моментом є абсолютна негорючість цього матеріалу і не провідність електрики.


Дзеркальна плитка - найреальніша і обгрунтована альтернатива керамічної звичайної плитці.
Використовуючи дзеркальну плитку для обробки внутрішніх приміщень або кімнат, ви зможете не замислюватися про те, гармонійно чи вона поєднується із загальним дизайном кімнати і наскільки вона вписується в інтер'єр приміщення.

Дзеркальна плитка є однією з небагатьох видів плиток, які підходять практично до всіх оздоблювальних матеріалів. Оздоблення із дзеркальної плитки дозволить і приховати недоліки приміщення, що теж не мало важливо.


Механічні характеристики основи

Механічні характеристики основи вказують на властивості міцності матеріалу, з якого виготовлена ​​керамічна плитка. У дану групу об'єднуються міцнісні характеристики по відношенню до навантажень, які облицювальне покриття з керамічної плитки здатне витримати без руйнування. Природно, що в даному випадку мова йде про характеристики, необхідних для плитки для підлоги.


 

Пропонуємо Вашій увазі плитку українських виробників.
Купуючи плитку вітчизняного виробника Ви маєте такі переваги: ​​
1. Підтримуєте Українську економіку;
2. Українські виробники керамічної плитки на багато краще за якістю ніж Китайські (мають всі сертифікати та відповідають Укр. Стандартам якості);
3. Конкурентна ціна плитки українських виробників;
4. У разі рекламації, є можливості вирішити проблему через представників виробника.
5. При нестачі матеріалу немає проблем його доставки, що проблематично з імпортними виробниками.


Мозаїка (від фр. mоzaique, ит. moscuco або лат. musinum - буквально 'присвячена музам') - це якийсь малюнок, складений з невеликих шматочків одного або різних матеріалів.


Облицювальні плитки роблять не лише зі штучних, але і з натуральних матеріалів, наприклад, з каменю. У порівнянні з керамічними, кам'яні плитки відрізняються: