+380 (44) 362-90-06  

+380 (93) 875-33-03  

выбор плитка или ...?

До переваг плиточного матеріалу є те, що плитка практично не намокає, легко миється і довговічний, може не так як хотілося б, але при дбайливому ставленні на 10 років точно вистачить. Важливим моментом є абсолютна негорючість цього матеріалу і не провідність електрики.


Дзеркальна плитка - найреальніша і обгрунтована альтернатива керамічної звичайної плитці.
Використовуючи дзеркальну плитку для обробки внутрішніх приміщень або кімнат, ви зможете не замислюватися про те, гармонійно чи вона поєднується із загальним дизайном кімнати і наскільки вона вписується в інтер'єр приміщення.

Дзеркальна плитка є однією з небагатьох видів плиток, які підходять практично до всіх оздоблювальних матеріалів. Оздоблення із дзеркальної плитки дозволить і приховати недоліки приміщення, що теж не мало важливо.


Механічні характеристики основи

Механічні характеристики основи вказують на властивості міцності матеріалу, з якого виготовлена ​​керамічна плитка. У дану групу об'єднуються міцнісні характеристики по відношенню до навантажень, які облицювальне покриття з керамічної плитки здатне витримати без руйнування. Природно, що в даному випадку мова йде про характеристики, необхідних для плитки для підлоги.


 

Пропонуємо Вашій увазі плитку українських виробників.
Купуючи плитку вітчизняного виробника Ви маєте такі переваги: ​​
1. Підтримуєте Українську економіку;
2. Українські виробники керамічної плитки на багато краще за якістю ніж Китайські (мають всі сертифікати та відповідають Укр. Стандартам якості);
3. Конкурентна ціна плитки українських виробників;
4. У разі рекламації, є можливості вирішити проблему через представників виробника.
5. При нестачі матеріалу немає проблем його доставки, що проблематично з імпортними виробниками.


Облицювальні плитки роблять не лише зі штучних, але і з натуральних матеріалів, наприклад, з каменю. У порівнянні з керамічними, кам'яні плитки відрізняються:


Смальта Ринок будівельних матеріалів пропонує настільки широкий вибір декоративних елементів для оздоблення інтер'єру, що, деколи ми не знаємо, на чому зупинити свій вибір. Сучасні технології виробництва виробів, призначених для декорації приміщень, досягли такого рівня розвитку, що кахельна плитка тепер може бути схожа на металеві пластини, штукатурка - на поцятковану ходами жука-короїда деревину, а ламінат - на найкрасивіший паркет. У цей довгий список можна сміливо додавати смальту - дрібні шматочки кераміки, відомі вже кілька тисячоліть і використовувані художниками-декораторами для створення мозаїчних панно.