+380 (44) 362-90-06  

+380 (93) 875-33-03  

Мозаїка (від фр. mоzaique, ит. moscuco або лат. musinum - буквально 'присвячена музам') - це якийсь малюнок, складений з невеликих шматочків одного або різних матеріалів.


композитний камень

Композитний камінь, кварцит - це інноваційний матеріал, більш ніж на 90% складається з суміші натуральної кам'яної крихти кварцу, граніту, інших порід і пов'язаний смолою і пігментами, під впливом вакууму. У результаті ми отримуємо кварцит - унікальний штучний камінь, ударостійкий, стійкий до зовнішніх впливів і іншим навантаженням.


Залежно від вихідної сировини, технології виготовлення і технічних характеристик керамічну плитку ділять на кілька техніко-комерційних типів:


Отже, керамічна плитка є найдавнішим оздоблювальним матеріалом, анітрохи не втратили актуальності і в наші дні. Причина її неослабної популярності сьогодні - у цілої сукупності факторів. По-перше, у величезному асортименті. По-друге, у відносній дешевизні. Але головне - в найбільш оптимальному співвідношенні таких технологічних характеристик, як механічна міцність, стійкість до стирання, морозостійкість, вогнетривкість, стійкість до впливу хімічних реагентів і атмосферних явищ, гігієнічність і пр. Саме тому керамічну плитку можна зустріти на кухнях і у ванних приміщеннях як дорогих заміських котеджів, так і призначених на знесення «хрущовок».


Знак CE для клеїв призначених для укладання керамічної плитки і натурального каменю.

Рада Європейського Союзу видав Розпорядження CPD ​​89/106/ECC - Construction Product Directive, основна мета якого - забезпечити можливість законодавчої та нормативної діяльності держав - Членів ЄС з метою забезпечення вільного обігу товарів на території Союзу шляхом зняття законодавчих бар'єрів і стандартів окремих країн і однозначного визначення основних вимог до продукції.
Знак CE є єдиним знаком, що вказує на відповідність продукції розпорядженням ЄС, і повинен замінити всі обов'язкові позначення, службовці тієї ж мети і існуючі до гармонізації законодавств.


Одне з основних призначень облицювальних матеріалів - декоративна обробка житла. А так як зачатки естетичних потреб наочно видно вже в побуті первісних людей, то немає нічого дивного в тому, що історія облицювальних робіт сягає своїм корінням на багато тисячоліть тому.