Ваш кошик порожній

+380 (44) 362-90-06

📱 +380 (93) 875-33-03

композитний камень

Композитний камінь, кварцит - це інноваційний матеріал, більш ніж на 90% складається з суміші натуральної кам'яної крихти кварцу, граніту, інших порід і пов'язаний смолою і пігментами, під впливом вакууму. У результаті ми отримуємо кварцит - унікальний штучний камінь, ударостійкий, стійкий до зовнішніх впливів і іншим навантаженням.


Смальта Ринок будівельних матеріалів пропонує настільки широкий вибір декоративних елементів для оздоблення інтер'єру, що, деколи ми не знаємо, на чому зупинити свій вибір. Сучасні технології виробництва виробів, призначених для декорації приміщень, досягли такого рівня розвитку, що кахельна плитка тепер може бути схожа на металеві пластини, штукатурка - на поцятковану ходами жука-короїда деревину, а ламінат - на найкрасивіший паркет. У цей довгий список можна сміливо додавати смальту - дрібні шматочки кераміки, відомі вже кілька тисячоліть і використовувані художниками-декораторами для створення мозаїчних панно.


Залежно від вихідної сировини, технології виготовлення і технічних характеристик керамічну плитку ділять на кілька техніко-комерційних типів:


Отже, керамічна плитка є найдавнішим оздоблювальним матеріалом, анітрохи не втратили актуальності і в наші дні. Причина її неослабної популярності сьогодні - у цілої сукупності факторів. По-перше, у величезному асортименті. По-друге, у відносній дешевизні. Але головне - в найбільш оптимальному співвідношенні таких технологічних характеристик, як механічна міцність, стійкість до стирання, морозостійкість, вогнетривкість, стійкість до впливу хімічних реагентів і атмосферних явищ, гігієнічність і пр. Саме тому керамічну плитку можна зустріти на кухнях і у ванних приміщеннях як дорогих заміських котеджів, так і призначених на знесення «хрущовок».


Одне з основних призначень облицювальних матеріалів - декоративна обробка житла. А так як зачатки естетичних потреб наочно видно вже в побуті первісних людей, то немає нічого дивного в тому, що історія облицювальних робіт сягає своїм корінням на багато тисячоліть тому.

 


Знак CE для клеїв призначених для укладання керамічної плитки і натурального каменю.

Рада Європейського Союзу видав Розпорядження CPD ​​89/106/ECC - Construction Product Directive, основна мета якого - забезпечити можливість законодавчої та нормативної діяльності держав - Членів ЄС з метою забезпечення вільного обігу товарів на території Союзу шляхом зняття законодавчих бар'єрів і стандартів окремих країн і однозначного визначення основних вимог до продукції.
Знак CE є єдиним знаком, що вказує на відповідність продукції розпорядженням ЄС, і повинен замінити всі обов'язкові позначення, службовці тієї ж мети і існуючі до гармонізації законодавств.