• Русский
  • Український
Ваш кошик порожній

+380 (44) 362-90-06

📱+380 (93) 875-33-03

Мозаїчні роботи, облицювання басейнівМозаїчні роботи

Ціни на укладання мозаїки в Києві

Мозаїчні роботи і підготовка: Од. з. Ціна (грн.)
Набір мозаїким2від 400
Укладання фризу з мозаїким.п.від 400
Нанесення гідроізоляціїм2160
Укладка склосітким260
Цементна затирка мозаїким260
Епоксидна затирка мозаїким2120

 

Повний прайс на укладання плитки, мозаїки, каменя

Вироби з мозаїки

Вироби з мозаїки

Створення художніх пано з колотою мозаїки, набірні пано, розтяжки, мікси, фризи, оригінальні декоративні елементи. Вироби изготавливаится з якісної промислової скляної мозаїки 10х10, 20х20, а також з мармуру. Ціна залежить від кількості кольорів і обраного матеріалу. Точну вартість може розрахувати менеджер.

Облицювання басейнів мозаїкою в Києві

Басейном на приватній ділянці вже нікого не здивуєш. Деякі воліють природні басейни або безшовні з поліпропілену, але якщо вас не цікавить, тоді варто обзавестися традиційним басейном облицьованих мозаїкою.

Ми не займаємося проектування і будівництвом басейнів під ключ,ми спеціалізуємося на облицюванні басейнів мозаїкою в Києві.

Споруда красивого басейну важко уявити без укладання мозаїки. Напевно, це самий головний аксесуар, який виділяє і додає індивідуальності кожного примірника. І щоб облицювання басейнів виглядала гідно і мала якісні характеристики, потрібно знати деякі правила в процесі укладання.

Етапи укладання мозаїки в басейні.

  • ретельна підготовка основи;
  • якісна гідроізоляція всього периметра площі;
  • укладання декоративного елемента;
  • доопрацювання (затирка) швів.

Перед тим як приступити до робіт, перевіряємо якість робочої поверхні. Вона повинна бути виключно сухою і рівною. В основному сама чаша для басейну складається з бетону. При цьому важливо врахувати розміщення всіх отворів. Вирівнюють поверхню тільки дрібнозернистої ремонтної сумішшю. Як правило, всі маніпуляції проводять в теплу, суху пору року, і після установки всіх систем освітлення та комунікації.

Внутрішня поверхня повинна бути покрита якісним складом для гідроізоляції. Бажано його укласти в два шари для надійності. Використовувати потрібно шпатель з нержавіючої сталі і зміцнювати спеціальної армуючої лугостійкою сіткою. Тільки після повного висихання гідроізоляції, приступають до наступного етапу.

В залежності від поверхні, використовують спеціальний еластичний цементний клей або клей на поліуретановій основі. Послідовність процесу така: намазують клеєм сегмент мозаїки і прикладають до основи так, щоб декоративний шар був особою до майстра, і поверх залишався зволожений аркуш паперу. Через два дні паперова поверхню прибирається.

 

Технологія укладання мозаїки

В процесі майстру по мозаїці – мозаїстам, потрібно стежити за тим, щоб шви і розміщення мозаїки було однаковим. Адже поки клейова основа не висохла, огріхи можна легко виправити.

Більш детально про техніку укладання мозаїки можна ознайомитись в статтіУКЛАДКА МОЗАЇКИ - ТЕХНІКА УКЛАДАННЯ

Скляну мозаїку розміщують з урахуванням освітлення та кольорової гами.

Весь фронт виконаних робіт повинен просохнути 48 годин і тільки потім приступають до затірки швів кольоровим або епоксидним матеріалом. З ним працюють акуратно і в разі забруднення мозаїки, швидко прибирають, не даючи підсохнути.

Водою басейн заповнюють через 48 годин.

Де купити і ціна мозаїки для басейну?

Асортимент декоративного облицювання басейнів дуже широкий і різноманітний. Все залежить від смаку і уподобань власника. І, звичайно, від фінансових можливостей. Але, тим не менш, варто розуміти, що якісний матеріал зі скла трохи дорожче, ніж кустарний, пластиковий. Тому краще придбати мозаїку для басейну в спеціалізованому магазині, який реалізує сертифікований товар та надає гарантію.

Смальта в інтер'єрі

Ринок будівельних матеріалів пропонує настільки широкий вибір декоративних елементів для оздоблення інтер'єру, що, часом ми не знаємо, на чому зупинити свій вибір. Сучасні технології виробництва виробів, призначених для декорації приміщень, досягли такого рівня розвитку, що кахельна плитка тепер може бути схожа на металеві пластини, штукатурка — на поцятковані ходами жука-короїда деревину, а ламінат — на самий гарний паркет. У цей довгий список можна сміливо додавати смальту — дрібні шматочки кераміки, відомі вже кілька тисячоліть і використовуються художниками-декораторами для створення мозаїчних панно.

Мозаїка, смальта в інтер'єрі

Більш детально про смальти в інтер'єрі можна ознайомитись в статтіСМАЛЬТА В ІНТЕР'ЄРІ СУЧАСНИХ БУДИНКІВ