Ваш кошик порожній

+380 (44) 362-90-06

📱 +380 (93) 875-33-03

Компанія майстрів ПЛИТОЧНИК™


ПЛИТОЧНИК™ 

Ми працюємо як колектив з 2006 року. За цей час було зроблено понад 1000 об'єктів різного рівня складності. Як і будь-яка інша компанія ми не уникли помилок, було всяке, але залишився досвід, яким ми дорожимо. І саме це зараз є фундаментом нашого професіоналізму! Зараз це офіційно зареєстрована торгова марка. Колектив компанії складається з плиточників-професіоналів зі стажем від 10 років, власним інструментом і індивідуальним характером і спеціалізацією у роботі. Всі майстри працює за єдиною технологією і дотримуються високих стандартів якості.

Ми спеціалізуємося на плиткової та мозаїчної облицювання усередині і зовні приміщень. Укладаємо плитку, мозаїку. Роботи здійснюємо в Києві та Київській області. Розглядаємо цікаві пропозиції і по Україні. На всі види робіт укладається договір-гарантія терміном до 36 місяців за бажанням клієнта!

Регулярно організовуємо семінари виробників будівельної хімії: SILTEK, SOPRO, MIRA, LITOKOL, відвідуємо будівельні виставки та семінари. Також організовуємо свої семінари, ділимося досвідом.

У нас широка мережа партнерів магазинів керамічної плитки і компаній партнерів з супутніми послугами.

Якщо ви виберете нас, ми обов'язково покажемо свій високий рівень майстерності, і ви однозначно залишитеся задоволені співпрацею з ТМ «ПЛИТОЧНИК».


Етапи плиткових робіт з фізичними особами:

  1. Виїзд майстра для попереднього огляду та складання кошторису робіт та матеріалів, якщо необхідно.
  2. Укладання договору та початок робіт.
  3. Прийом попередньої роботи і авансування в розмірі 30% на 2-3 день після того, як ви переконалися в якості облицювальних робіт.
  4. Завершення роботи, здача об'єкту, остаточний розрахунок згідно кошторису договору.

 

Це вірш подарувала нам вдячна клієнтка, в нагороду за гарну роботу. Він як не можна краще характеризує наше ставлення до роботи та життя!

 

СВІТ ЯКОСТІ

Є у світі безліч світів:
світ друзів і світ ворогів,
Є злоби світ і світ добра...
Життя – це складна гра.
Але є один особливий світ,
У якому Якість – кумир.
В ньому Майстра без суєти
Творять в ім'я Краси.
Немає нічого ціннішого тут,
Натхнення і Праця,
Та ні важливіше тут ідей,
Що робити кращим життя Людей.
...Ми самі будуємо ті світи,
Де проживаємо, до пори,
Та тільки самі змінити
Ми зможемо світ,
де будемо жити.


Петро Калита