• Русский
  • Український
Ваш кошик порожній

+380 (44) 362-90-06

📱+380 (93) 875-33-03

Часто задають питання, якими матеріалами ви працюєте? Зважаючи якого виробника і які саме клею, затирки,яку порекомендуєте гідроізоляцію і яку, штукатурку і т. д.

Як знайти хорошого плиточника?

 


1. Перше, на що хотілося б звернути увагу, це на колірні рішення при ремонті ванної кімнати. Як відомо, плитка не має свого кольору, це штучний матеріал, який часто щось імітує. Трендом в дизайні стає імітація природних натуральних матеріалів, таких як дерево, камінь, бетон. Плитка, пофарбована в один колір поступово поступається в своїх позиціях.


При неправильному виборі штукатурки ви можете зіткнутися великим переліком можливих неприємностей. То яку ж штукатурку вибрати для ванної кімнати? Це питання задають собі багато, і як показує практика в даному питанні розходяться думки навіть майстрів зі стажем. При обробці приміщень в основному використовуються 2 типу штукатурних сумішей: гіпсова і цементна суміш.

Цементная штукатурка

 


 Весною 2019 роки ми відвідали, я разом зі своїм колегою Стасом Супруном, фабрику з виробництва листового великоформатного керамограніта. Це фабрика Cotto d'Este, яка входить в групу компаній Panariagroup і виробляють листової тонкий керамограніт під брендом Kerlit (Керлі). Розташована в провінції Мадена, Італія.

 stabilimento_gres_laminato


 У нашому світі безліч дивовижних речей. І приїхавши в місто Сассуоло (італ. Sassuolo) я зустрів ще одне чудо світу. Сассуоло - це поправу керамічна столиця світу.

Фото на вьезде в город Сасуолло


Як вже писали в попередніх статтях основне виробництво плитки в Італії розташоване в місті Сассуоло. І саме в цьому дивовижному місті знаходяться безліч фабрик по виробництву ультратонкого керамограніта Stabilimento Gres Laminato.

фото Cotto d’Este


LITOKOL (Літокол) - це міжнародна компанія, що випускає інноваційну продукцію, використовуючи власні наукові розробки! Зараз головний офіс і основне виробництво розташоване в Італії (м Рубьера).

 фото фасада Литокол в Италии


Нові тенденції диктують нові правила в організації простору ванних кімнат, сьогодні ми поговоримо про різні варіанти душових піддонів і їх візуального відсутності в сучасному ремонті. Мета даної статті не розповісти що "правильно" а що ні, ми хочемо лише позначити варіанти, а вибір завжди залишиться за вами!

фото поддона из плитки и мозаики


Серед виробників інструменту для плитки каменю без сумніву лідер - це Італійська компанія Раймонд! Завдяки поглибленню та розвитку кожного напряму в галузі облицювання і не тільки. У цього виробника найширша лінійка продуктів: інструменти для плиток великого формату, система вирівнювання Раймонд, електричні та ручні плиткорізи, машини для спеціальних робіт, алмазні кола і леза, верстати для різання отворів, вироби для фасадів та дистанційні хрестики і прокладки, міксери і змішувачі для клею, вібратори і електричні штанги, машини для підготовки підлоги, відра плиточника, губки, шпателя, гребінки, наколінники, присоски, столи, перенесення. Одним словом - все інструменти які можуть знадобитися плиточнику! І навіть дрібні витратні матеріали дуже високої якості.

фото на фабрике Раймонди


ВАМ ПОТРІБЕН ПЛИТОЧНИК ?

БУДЬ ЛАСКА, ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ, МИ ЗВ'ЯЖЕМОСЯ ПРОТЯГОМ ДНЯ