Ваш кошик порожній

+380 (44) 362-90-06

📱 +380 (93) 875-33-03

З плитковими роботами стикалися багато. Тому вибір хорошого плиточника, справжнього професіонала і майстра з практичним досвідом – справа серйозна, тим більше для тих, хто вже поплатився своїм часом, фінансами і надіями на добрий результат.


Як знайти хорошого плиточника?Як знайти хорошого плиточника?


Вибір хорошого плиточника – справа серйозна, особливо якщо має великий фронт роботи. Кожен бажає знайти досвідченого майстра, який знає всі нюанси своєї роботи і орієнтується в сучасних технологіях, прийомах, методах роботи. Вміє зрозуміти, що від нього хочуть бачити в кінцевому результаті. Тому перш, ніж вибрати фахівця, врахуйте декілька порад щодо його вибору та прийнятті виконаних робіт.

Вибір плиточника

Перед початком, робіт, досвідчений майстер обов'язково повинен:
1. Продемонструвати фото або відео своїх виконаних робіт. Пояснити все цікавлять нюанси і уточнити, чого хоче досягти і бачити в кінцевому результаті замовник.
2. Оглянути фронт майбутніх завдань.
3. Обумовити скільки коштують його послуги. Порада: звертайте увагу на дуже низьку ціну, тому що якісні роботи досвідченого обробника не можуть бути дуже дешевими.
4. Поцікавтеся, чи має майстер професійний інструмент для всього процесу.


Керамограніт, як обробний матеріал, на ринку реалізується у вигляді знайомої всім плитки. У кожного зразка, виду, моделі і елемента різна товщина. Незалежно від того, що ви точно все розрахували, підганяти матеріал доведеться в будь-якому випадку. І тут, перед кожним майстром постає питання: «Чим краще різати керамограніт?».

Практичні поради провідних професіоналів.

В основному, таке питання задають новачки, які зіткнулися з цим процесом вперше, і будуть проводити оздоблювальні роботи в домашніх умовах.

Нижче наведено найпростіші, не затратні способи.


Яку затірку краще застосувати епоксидну або звичайну цементну?

Що б вибрати затірку, потрібно розуміти де вона буде застосовуватися! У вологих приміщеннях і приміщеннях з високою хімічною навантаженням однозначно кращий вибір – це епоксидна затірка для швів.

 


Всі необхідні розрахунки для професійного облицювання:

Калькулятор робіт

Розрахунок вартості по укладанні плитки, каменю, мозаїки і підготовчих робіт

Докладніше

Калькулятор матеріалів

Розрахунок кількості клею, штукатурки, гідроізоляції, стяжки

Докладніше

Калькулятор плитки

Розрахунок кількості плитки та фуги

Докладніше