• Русский
  • Український
Ваш кошик порожній

+380 (44) 362-90-06

📱+380 (93) 875-33-03

Часто задають питання, якими матеріалами ви працюєте? Зважаючи якого виробника і які саме клею, затирки,яку порекомендуєте гідроізоляцію і яку, штукатурку і т. д.

Як знайти хорошого плиточника?

 


1. Перше, на що хотілося б звернути увагу, це на колірні рішення при ремонті ванної кімнати. Як відомо, плитка не має свого кольору, це штучний матеріал, який часто щось імітує. Трендом в дизайні стає імітація природних натуральних матеріалів, таких як дерево, камінь, бетон. Плитка, пофарбована в один колір поступово поступається в своїх позиціях.


При неправильному виборі штукатурки ви можете зіткнутися великим переліком можливих неприємностей. То яку ж штукатурку вибрати для ванної кімнати? Це питання задають собі багато, і як показує практика в даному питанні розходяться думки навіть майстрів зі стажем. При обробці приміщень в основному використовуються 2 типу штукатурних сумішей: гіпсова і цементна суміш.

Цементная штукатурка

 


Щорічний семінар колективу майстрів Плиточник ТМ


выбор плитка или ...?

До переваг плиточного матеріалу є те, що плитка практично не намокає, легко миється і довговічний, може не так як хотілося б, але при дбайливому ставленні на 10 років точно вистачить. Важливим моментом є абсолютна негорючість цього матеріалу і не провідність електрики.


З плитковими роботами стикалися багато. Тому вибір хорошого плиточника, справжнього професіонала і майстра з практичним досвідом – справа серйозна, тим більше для тих, хто вже поплатився своїм часом, фінансами і надіями на добрий результат.


Як знайти хорошого плиточника?


 

Дзеркальна плитка - найреальніша і обгрунтована альтернатива керамічної звичайної плитці.

Використовуючи дзеркальну плитку для обробки внутрішніх приміщень або кімнат, ви зможете не замислюватися про те, гармонійно чи вона поєднується із загальним дизайном кімнати і наскільки вона вписується в інтер'єр приміщення.


Механічні характеристики основи

Механічні характеристики основи вказують на властивості міцності матеріалу, з якого виготовлена ​​керамічна плитка. У дану групу об'єднуються міцнісні характеристики по відношенню до навантажень, які облицювальне покриття з керамічної плитки здатне витримати без руйнування. Природно, що в даному випадку мова йде про характеристики, необхідних для плитки для підлоги.


Вибір хорошого плиточника – справа серйозна, особливо якщо має великий фронт роботи. Кожен бажає знайти досвідченого майстра, який знає всі нюанси своєї роботи і орієнтується в сучасних технологіях, прийомах, методах роботи. Вміє зрозуміти, що від нього хочуть бачити в кінцевому результаті. Тому перш, ніж вибрати фахівця, врахуйте декілька порад щодо його вибору та прийнятті виконаних робіт.

Вибір плиточника

Перед початком, робіт, досвідчений майстер обов'язково повинен:


ВАМ ПОТРІБЕН ПЛИТОЧНИК ?

БУДЬ ЛАСКА, ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ, МИ ЗВ'ЯЖЕМОСЯ ПРОТЯГОМ ДНЯ