• Русский
  • Український
Ваш кошик порожній

+380 (44) 362-90-06

📱+380 (93) 875-33-03

Вибір хорошого плиточника – справа серйозна, особливо якщо має великий фронт роботи. Кожен бажає знайти досвідченого майстра, який знає всі нюанси своєї роботи і орієнтується в сучасних технологіях, прийомах, методах роботи. Вміє зрозуміти, що від нього хочуть бачити в кінцевому результаті. Тому перш, ніж вибрати фахівця, врахуйте декілька порад щодо його вибору та прийнятті виконаних робіт.

Вибір плиточника

Перед початком, робіт, досвідчений майстер обов'язково повинен:


1. Продемонструвати фото або відео своїх виконаних робіт. Пояснити все цікавлять нюанси і уточнити, чого хоче досягти і бачити в кінцевому результаті замовник.
2. Оглянути фронт майбутніх завдань.
3. Обумовити скільки коштують його послуги. Порада: звертайте увагу на дуже низьку ціну, тому що якісні роботи досвідченого обробника не можуть бути дуже дешевими.
4. Поцікавтеся, чи має майстер професійний інструмент для всього процесу.

5. Обговоріть терміни виконання і всі можливі ризики.
Якщо вас влаштовує вся отримана інформація, що можете довіряти укладання плиточник.

Другий основний етап – це прийом робіт. Як тільки роботи готові, потрібно обов'язково самостійно їх прийняти. І якщо ви це робите вперше, скористайтесь простою інструкцією, яка допоможе об'єктивно оцінити:
1. Стукаємо по стінах. І якщо під шаром декоративної обробки є порожнечі, роботи зроблені неякісно. Вони будуть відрізнятися порожнім звуком в районі порожнечі.
2. Оглядаємо шви. Затирка повинна бути зроблена рівномірним шаром і однакової ширини. Не мати тріщин або нерівностей.
3. Оцініть рівність кутів. Якщо на цільних ділянках нестиковки можуть бути непомітні, то саме на кутах будуть видні всі похибки. І тільки досвідчені укладальники можуть зробити ідеальну роботу.
4. Визначте рівність поверхні. Просто візьміть і прикладіть до стіни будівельний рівень або штукатурне правило, вони повинні прилягати, не маючи під собою западин або опуклостей більш 2-3 мм.
5. Перевіряємо тактильно поверхню. Провівши долонь, ви зможете відчути всі нерівності непомітні оку.

Не соромтеся заглядати на об'єкт на проміжних етапах, обговорювати з плиточником ті нюанси, які вас не влаштовують. Адже по свіжій укладанні їх буде виправити набагато легше. І якщо ви не задоволені зробленою роботою, замініть майстра, щоб не псувати матеріал і не витрачати час.

Пам'ятайте, що, незважаючи на складність замовлення, професіонал з досвідом завжди зробить ідеальну роботу, якій клієнт залишиться задоволеним, порекомендує плиточника своїм друзям та знайомим.

ВАМ ПОТРІБЕН ПЛИТОЧНИК ?

БУДЬ ЛАСКА, ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ, МИ ЗВ'ЯЖЕМОСЯ ПРОТЯГОМ ДНЯ