• Русский
  • Український
Ваш кошик порожній

+380 (44) 362-90-06

📱+380 (93) 875-33-03

выбор плитка или ...?

До переваг плиточного матеріалу є те, що плитка практично не намокає, легко миється і довговічний, може не так як хотілося б, але при дбайливому ставленні на 10 років точно вистачить. Важливим моментом є абсолютна негорючість цього матеріалу і не провідність електрики.

Пройдемося по недоліків!

Крихкість. Так, плитка будь вона навіть керамограніт, або гресс як її інакше називають, при ударі тріскається ламається і доводиться міняти, що не завжди можливо!

Холодна. Весь плитковий матеріал володіє низьким рівнем тепловіддачі. В цьому плані плитка з червоної глини вважається більш теплою. Якщо ж ви все ж зважилися на підлогу з плитки, то можна зробити підлогу яка підігріваються електричними матами або ж з водяним підігрівом.

Ще один плюс за плитковий матеріал - це екологічність плитки!! Зараз просто бум всіх ЕКО, БІО та природних матеріалів, і керуючись цим критерієм - плитка саме воно. На нормативи радиоционной безпеки звертати варто, вони є, якщо для вас це важливо. Деякі матеріали можуть поглинати випромінювання приладів.

ВАМ ПОТРІБЕН ПЛИТОЧНИК ?

БУДЬ ЛАСКА, ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ, МИ ЗВ'ЯЖЕМОСЯ ПРОТЯГОМ ДНЯ