• Русский
  • Український
Ваш кошик порожній

+380 (44) 362-90-06

📱+380 (93) 875-33-03

 

Дзеркальна плитка - найреальніша і обгрунтована альтернатива керамічної звичайної плитці.

Використовуючи дзеркальну плитку для обробки внутрішніх приміщень або кімнат, ви зможете не замислюватися про те, гармонійно чи вона поєднується із загальним дизайном кімнати і наскільки вона вписується в інтер'єр приміщення.

 

Дзеркальна плитка є однією з небагатьох видів плиток, які підходять практично до всіх оздоблювальних матеріалів. Оздоблення із дзеркальної плитки дозволить і приховати недоліки приміщення, що теж не мало важливо.

Крім того, такий обробний матеріал є універсальним і підходить як для обробки холу, так і для вітальні, вносячи неповторний декоративний ефект в ці кімнати. Незважаючи на наявність дзеркальної поверхні, ніяких незручностей, при монтуванні плитки не виникає. Таку плитку можна рекомендувати для обробки в тих кімнатах, які не відрізняються великими розмірами або високими стелями.

Дзеркальна плитка при монтажі на стелю створить відчуття більш високої стельової зони, а у разі поганої освітленості кімнати, створить додаткове джерело світла, який додасть кімнаті додатковий затишок і світло. Не варто думати те, що ця плитка існує лише в одній формі, спеціалізовані фірми надають широкий спектр дзеркальних плиток, які відрізняються як матеріалом скла, так і формою самих дзеркал.

За допомогою такої плитки ви зможете повністю реалізувати всі свої дизайнерські задумки, які обмежуються лише вашою фантазією. Окремої уваги заслуговує така плитка і у випадку використання в інтер'єрах барів або офісів, надаючи їм додаткову, і ні з чим незрівнянну урочистість. Якщо ви знаходитесь в роздумах щодо матеріалу обробки приміщення, зверніть свою увагу на дзеркальну плитку і ви залишитеся задоволені.

ВАМ ПОТРІБЕН ПЛИТОЧНИК ?

БУДЬ ЛАСКА, ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ, МИ ЗВ'ЯЖЕМОСЯ ПРОТЯГОМ ДНЯ