• Русский
  • Український
Ваш кошик порожній

+380 (44) 362-90-06

📱+380 (93) 875-33-03

Виберіть зацікавивший Вас дизайн, і ми його реалізуємо!

Дизайн ванної кімнати

 

Докладніше

Дизайн плитки балкона і лоджії

 

Докладніше

Душові піддони з плитки і мозаїки

 

Докладніше

Басейн, сауна

 

Докладніше

Ганок, тераса, сходи

 

Докладніше

Дизайн плитки підлоги

 

Докладніше

Дизайн плитки для кухні

 

Докладніше

Стільниці з плитки і мозаїки

 

Докладніше

Лофт ванна

 

Докладніше

 

Плитка в дизайні інтер'єру

Основні моменти використання плиткової та мозаїчної облицюванні в дизайні інтер'єру ванної кімнати підлоги і стін, кухні, терас, сходів, стільниць, піддонів, басейнів і саун.

Звісно, ви можете звернутися відразу до послуг дизайнера, який професійно допоможе вам підібрати найбільш підходящий вашому смаку і характеру стиль плитки, освітлення, колірну гаму, розміщення та функціональне призначення меблів, приладів, техніки в приміщеннях. Можна також самостійно ознайомившись з нашими запропонованими ідеями дизайну і проявивши трохи фантазії, вирішити що ж Вам більше всього хочеться бачити у Вашій Ванній кімнаті, зробити начерки, ескіз.

В спеціалізованих салонах керамічної плитки працюють дизайнери яке за допомогою програми складуть план ванної кімнати. У програмі задаються конфігурація і розміри кімнати, викладається віртуальна розкладка плитки, ризи, декори, бардюри, розставляються дзеркала, полички і сантехнічні прилади. І що важливо, програма відразу виробляє розрахунок необхідних матеріалів.

Виберіть інтер'єр ванної кімнати в залежності від запланованих витрат. У багатьох випадках ціна залежить від кількості використовуваних декорів, фризів, бордюрів. Пам'ятайте про те, що завжди можна заощадити, якщо облицювати одну стіну ванної кімнат дорогою плиткою, а решта - подешевше, з тієї ж колекції. Роздрукований дизайн-проект можна віддати майстрам, які будуть проводити ремонт. Наочна картинка в чому полегшить процес.

Важливі моменти в облицюванні для створення гарного проекту інтер'єру:

  • матеріали
  • спосіб підготовки поверхні, що облицьовується
  • техніка укладання
  • визначення розмірів і напрямки швів
  • комбінування декоративних елементів, включаючи різні кольорові фрагменти, елементи декору 

ВАМ ПОТРІБЕН ПЛИТОЧНИК ?

БУДЬ ЛАСКА, ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ, МИ ЗВ'ЯЖЕМОСЯ ПРОТЯГОМ ДНЯ