• Русский
  • Український
Ваш кошик порожній

+380 (44) 362-90-06

📱+380 (93) 875-33-03

Керамограніт, правила догляду

Керамограніт, правила догляду

Керамограніт характеризуються дуже низьким водопоглинанням. Це пов'язано з низькою пористістю матеріалу. Коли мова йде про догляд за керамогранітом, необхідно чітко розуміти різницю між матовою і полірованою поверхнею. Полірована плитка, яка завдяки шліфовці підкреслює свої естетичні характеристики і насиченість кольорів, незважаючи на високу щільність, володіє поверхнею з мікропористим, яка робить її більш схильною небезпеки утворення плям. У зв'язку з цим полірована плитка вимагає особливої ​​обробки поверхні на відміну від матовою, яка, як правило, не має проблем незмивних плям, і для якої достатньо правильного і методичного догляду.

Початкова промивка керамограніта.

Першою операцією після укладання керамічної плитки, є видалення залишків речовин для закладення швів. Для цієї мети використовується миючий речовина на кислотній основі, розбавляють водою в залежності від типу продукту і ступеня забруднення плитки, в момент використання. Як правило, використовується розбавлена ​​кислота, (тобто речовина з невисокою кислотністю, контрольованої і не роз'їдає поверхні, а так само не утворює неприємного пара, як у соляної кислоти) у воді в співвідношенні 1:5 (1 частина кислоти і 5 частин води) . Отриманий таким чином розчин повинен бути нанесений на підлогу і витриманий протягом короткого часу - 30-60 хвилин - після чого розчин видаляється механічним способом за допомогою щіткової машини або щітки, потім підлогу необхідно протерти. Керамограніт має високий кислотостійкістю, але з міркувань токсикології та безпеки операторів не рекомендується використовувати дуже сильні кислоти, ретельно дотримуючись рекомендацій, наведених на упаковках миючих засобів.

Полірований керамограніт.

Обробка.
У продажу є продукти для захисту полірованого керамограніта від небезпеки утворення плям. Це герметизуюче речовина на основі розчинників, здатні закупорити відкриті мікропори матеріалу. Дані речовини слід наносити рівномірно широким пензлем або іншими способами, а через 24 години, після повного висихання речовини, надлишки віддаляються з поверхні щіткової машиною або ж натирачем, або іншим підходящим способом. Після цього підлогу готовий до експлуатації.

Догляд.
Для звичайного догляду, тобто для чищення й видалення бруду, викликаної звичайним ходінням, достатньо скористатися звичайним миючим засобом для миття керамічних поверхонь, розведеним згідно з рекомендаціями на упаковці (як правило , від 1:30 до 1:50). Потім підлогу витирається насухо. Для екстреного догляду, тобто для видалення дуже стійких і помітних плям (напої, кава, вино, масло, іржа, фломастери і т.д.) необхідно скористатися спеціальними миючими засобами.
Як правило, ці проблеми можна вирішити за допомогою трьох основних продуктів: лужного, кислотного і на основі розчинників. Існує також миючий засіб-плямовивідник, здатний діяти на всі основні види плям. Це засіб наноситися в чистому вигляді безпосередньо на пляму або на всю поверхню забрудненої плитки, залишається на поверхні до повного висихання, після чого за допомогою вологої губки видаляється залишок, який поглинув пятнообразующее речовина. Якщо залишаться розводи, то процедуру необхідно повторити.

Звичайний керамограніт.

Обробка.
Для натурального керамограніта попередня захисна обробка не має великого значення, так як для догляду за цими виробами досить правильної та якісної чистки. Попередня обробка може бути корисною для зменшення забруднення плитки з яскраво вираженою фактурою.
Догляд.
Для звичайного догляду необхідно діяти так само, як і для полірованої плитки.

ВАМ ПОТРІБЕН ПЛИТОЧНИК ?

БУДЬ ЛАСКА, ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ, МИ ЗВ'ЯЖЕМОСЯ ПРОТЯГОМ ДНЯ