• Русский
  • Український
Ваш кошик порожній

+380 (44) 362-90-06

📱+380 (93) 875-33-03

Облицювання з керамічної плитки володіє відмінними характеристиками очіщаемость та гігієни, так як на відміну від інших виробів керамічна плитка легко очищається водою і звичайними миючими засобами, наявними в продажі, не потребує обробки воском або натиранні і не затримує бруд з подальшим розвитком мікроорганізмів і бактерій.
Все це дійсно лише в тому випадку, якщо був зроблений правильний вибір плитки і відповідного методу укладання, обидва в залежності від призначення приміщення.

Початкова промивка.

Керамическая плитка

Перша промивка, яка виконується після укладання плитки, полягає в мийці підлоги і стін для видалення залишків цементних розчинів, клеять речовин та шпаклівки з керамічної поверхні. Як правило, для цього використовується кислотний розчин, який залишається на поверхні керамічної плитки протягом короткого часу, точно дотримуючись вказівок фірм-виготовлювачів і приділяючи особливу увагу кислотостійкості покладеної плитки. Для цього завжди рекомендується виконати перевірку на невеликому, малопомітній ділянці укладеного матеріалу.

Догляд.

Як правило, для звичайної очищення досить протирання вологою тканиною, щоб повернути плитці натуральний блиск, або ж вдатися до використання спеціальних миючих засобів для плитки, які можна купити в будь-якому супермаркеті.
Незапланований догляд полягає в чищенні не очищається протягом довгого часу керамічної поверхні, або ж у разі попадання пятнообразующіх речовин на плитку або шви. У першому випадку достатньо наполегливо потерти поверхню з використанням придатного миючого засобу, а в другому випадку необхідно вдатися до виведення плям. Виведення плям може здійснюватися фізичним або хімічним процесом: у першому випадку використовуються дуже тонкі абразивні речовини, які викликають відшаровування і механічне видалення плям і бруду з плитки або швів, у другому випадку здійснюється хімічна реакція між плямою і миючим засобом, який розчиняє пляма.
У продажу є різні засоби для всіх основних категорій забруднення, які рекомендується використовувати з наданням особливої ​​уваги радам виробника в супроводжуючих документах або на упаковці.

ВАМ ПОТРІБЕН ПЛИТОЧНИК ?

БУДЬ ЛАСКА, ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ, МИ ЗВ'ЯЖЕМОСЯ ПРОТЯГОМ ДНЯ