• Русский
  • Український
Ваш кошик порожній

+380 (44) 362-90-06

📱+380 (93) 875-33-03

Темнературно-вологісний режим. Взимку в приміщеннях будівлі, де будуть виконуватися облицювальні та мозаїчні роботи, температура повітря повинна бути не нижче 10 °С при відносній його вологості не вище 70%. Таку температуру в приміщеннях підтримують цілодобово протягом 2 діб до початку роботи.

Внутрішні приміщення будівлі обробляють при постійно діючих системах опалення та вентиляції. Якщо системи опалення та вентиляції недостатньо ефективні або відсутні, будівля обладнують тимчасової системою опалення калориферного типу, подає в приміщення нагріте повітря без домішків димових газів. Для підсушування окремих ділянок поверхні використовують пересувні обігрівачі з лампами спрямованого інфрачервоного випромінювання.

Приміщення вважають готовими до облицювальних робіт при досягненні вологості бетонних, цегляних і гіпсобетонних поверхонь не більше 8%. Вологість підстав для полімерних матеріалів повинна бути не більше 5%. У тих випадках, коли вологість підстав вище допустимої, а температура повітря в приміщеннях нижче 10°С, до початку облицювальних робіт або влаштування підлог підставу просушують, використовуючи пересувні обігрівачі.

Основа, на яку укладають стяжку повинна бути непромерзшим, температура укладається суміші не нижче 5 °С. Таку зберігають температуру в приміщенні до придбання покладеної стяжкою або прошарком не менше 50% проектної міцності. При цьому враховують, що в разі підвищення температури на кожні 10 °С швидкість твердіння стяжок з цементного розчину збільшується в 1,5 - 2 рази.

Підлоги. Температура приготовленої цементно-піщаної суміші при укладанні підлог із штучних виробів не повинна бути нижче 5 °С. В зимових умовах доцільно готувати розчин безпосередньо на об'єкті, затворяя сухі цементно-піщані суміші водою, підігрітою до 40 °С. Основа, на яку укладають керамічні, бетонно-мозаїчні, плитки не повинно бути промерзлою, а температура повітря в нижележащем приміщенні багатоповерхового будинку не нижче 5°С.

Основа під мозаїчні підлоги відігрівають до температури 5°С, воно не повинно бути промерзлою або зазнавати впливу негативних температур протягом доби. Температура розчинних і мозаїчних сумішей в момент укладання повинна бути не нижче 15 °С. Зазвичай їх готують на місці роботи з сухих сумішей на підігрітій воді. Готові мозаїчні покриття після укладання витримують протягом 7 діб при температурі не нижче 10 °С.

Облицювання стін. Поверхні, що підлягають облицюванню, не повинні бути промерзшими. У цегляних будинках, зведених методом заморожування, облицювання починають після відтавання стін на глибину не менше половини їх товщини. Внутрішні поверхні зовнішніх стін при облицюванні повинні мати температуру не нижче +8°С. Дверні і віконні укоси, ніші, піддаються охолодженню, облицьовують до настання морозів. У холодний період їх облицьовують і потім покривають захисту від замерзання.

ВАМ ПОТРІБЕН ПЛИТОЧНИК ?

БУДЬ ЛАСКА, ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ, МИ ЗВ'ЯЖЕМОСЯ ПРОТЯГОМ ДНЯ