• Русский
  • Український
Ваш кошик порожній

+380 (44) 362-90-06

📱+380 (93) 875-33-03

Облицювання стін керамічною плиткою це найпоширеніший вид облицювання в санвузлах, басейнах, на кухні. Багато господинь обирають цей вид декору стін, тому що це красиво, практично, звичайно зручно. Як багато зараз різної плитки представлено у продажу, вона відрізняється за вагою, призначенню, кольором, структуру. Але навіть найкращу плитку може зіпсувати погано виконана робота.

Дефекти, які можуть з'явитися під час облицювання стін керамічною плиткою:

 

1. Порожнечі під плиткою. Якщо такі порожнини, з'являються на підлозі, тоді ця плитка розколюється, тим самим псуючи вигляд. На стіні порожнечі призводять до того, що в них, накопичується, вода і з'являється цвіль, а це дуже шкідливо для здоров'я.

2. Чи не стиковка швів. Такий дефект виходить завдяки недбалості майстра. Укладальник просто хотів заощадити на часі і клав плитку по колу. Такий дефект можна звичайно заховати затіркою якщо він не довше шва а от якщо він більше тоді його ніяк не виправиш.

3. Погана сортування плитки. Якщо майстер не відсортував плитку, то можливо, що вона попадеться не там, куди ви плануєте поставити пральну машину, а на відкритому місці і така плитка буде видно відразу.

4. Неякісна підготовка та підрізка плитки під різного, роду сантехнічні прилади. Якщо це сталося, значить, Вам не пощастило, тому що ви найняли не професіонал.

5. Якщо плитка почала відхилятися від стіни це теж є недоробки майстра, такі проблеми з'являються якщо стіни підготовлені не правильно.

6. Часто зустрічається такий шлюб як перепад між плитками і такий дефект прибрати неможливо.

Якщо у Вас немає дизайнера або професіонала по укладання плитки, який, займається облицюванням стін керамічною плиткою, тоді вам слід, самим стежити за укладанням, щоб у вас не виникли такі проблеми, які описані вище.

ВАМ ПОТРІБЕН ПЛИТОЧНИК ?

БУДЬ ЛАСКА, ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ, МИ ЗВ'ЯЖЕМОСЯ ПРОТЯГОМ ДНЯ