• Русский
  • Український
Ваш кошик порожній

+380 (44) 362-90-06

📱+380 (93) 875-33-03

 

Пропонуємо Вашій увазі плитку українських виробників.
Купуючи плитку вітчизняного виробника Ви маєте такі переваги: ​​
1. Підтримуєте Українську економіку;
2. Українські виробники керамічної плитки на багато краще за якістю ніж Китайські (мають всі сертифікати та відповідають Укр. Стандартам якості);
3. Конкурентна ціна плитки українських виробників;


4. У разі рекламації, є можливості вирішити проблему через представників виробника.
5. При нестачі матеріалу немає проблем його доставки, що проблематично з імпортними виробниками.

Українські виробники плитки:

Харківський плитковий завод

golden tileКерамічна Група «Голден Тайл» - національний лідер у галузі виробництва та дистрибуції керамічної плитки.
Харківський плитковий завод зберігає статус лідера вже протягом 65 років. З 2005 року на підприємстві розпочато комплексну модернізацію, в рамках якої в 2007 році було введено в експлуатацію 4 нові італійські лінії.

 Включає в себе бренди: Golden Tile, Brickstyle, Terragres.

 

 Атем Атем

На український ринок будівельних матеріалів завод «АТЕМ» вийшов в 2003 році. У 2008 році компанія АТЕМ сформувалася як керамічна Група. Група АТЕМ включає:

  • Видобуток сировини - каоліновий кар'єр (Україна, Житомирська область);
  • Виробництво - завод АТЕМ (Україна, Київ);
  • Дистрибуцію - торгові доми в Україні і Російській Федерації;
  • Фірмову торгівлю - мережа шоу-румів «Ательє Кераміки».

Сьогодні виробнича потужність цього підприємства близько 20 000 000 кв.м. плитки в рік.

ЗЕВС КЕРАМІКА

Спільне україно-італійське підприємство Zeus Ceramica - стало першим спільним проектом в керамічної галузі України і є одним з великих виробників керамічної граніту і керамічної плитки в Україні. Завод «Зевс кераміка», створений в 2003 році, розташований в місті Слов'янськ Донецької області, займає загальну площу 14 тис. кв.м.

 

ІНТЕРКЕРАМА

Приватне акціонерне товариство Інтеркерама є успішно функціонує виробниче підприємство з іноземними інвестиціями. Володіє новим виробничим заводом, який має повний технологічний цикл виробництва плитки, розташований в місті Дніпропетровськ.

Церсаніт

Холдинг CERSANIT Group - це 10 сучасних заводів по всьому світу, оснащених найновішим обладнанням. В Україні це Cersanit Invest Sp. z.o.o. в місті Новоград-Волинський. Cersanit Group - польський холдинг, заснований в 1998 році включає в себе також бренд Opoczno. Завод Церсаніт Україна виробляє з 2009 року плитку, грес, санфарфор

Нота Кераміка

Завод з виробництва керамічної плитки ПП «Нота Кераміка» - це спільне іспано-українське молоде підприємство розташоване в місті Дніпропетровськ.

ПІАСТРЕЛЛА

АТ "Пиастрелла" - завод-виробник керамічної плитки грес - керамограніта з виробничою потужністю 2,5 млн. Кв.м. керамічної плитки на рік. Продукція - це для підлоги керамогранітна плитка, виду т.зв. "Сіль-перець" гладка і рельєфна, ступені, Техногрес, а також одноколірний керамограніт (моноколор).

Карпатська кераміка

Фабрика з виробництва керамічної плитки розпочала свою діяльність в 2002 році. саме підприємство розташоване в Івано-Франківській області, в місті Калуш.

Кераміка Полісся

Торгова марка «Кераміка Полісся», компанія Конрод (ТОВ КОНРОД). Фабрика з виробництва елементів, декорів до керамічної плитки: скляна плитка, мозаїка, фризи.

ВАМ ПОТРІБЕН ПЛИТОЧНИК ?

БУДЬ ЛАСКА, ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ, МИ ЗВ'ЯЖЕМОСЯ ПРОТЯГОМ ДНЯ