• Русский
  • Український
Ваш кошик порожній

+380 (44) 362-90-06

📱+380 (93) 875-33-03

Як оволодіти професією плиточник-лицювальник?

Люди, яким подобатися математика, рухливі і з добре розвиненою дрібною моторикою рук, які люблять фізична праця, теоретично можуть стати плиточником-лицювальник. Якщо ви хочете стати плиточником-лицювальник, то в цій статті можете дізнатися, як це зробити.

Плиточник-лицювальник Плиточник-лицювальник працює в різних повішеного: квартири, будинки, торгово-розважальні комплекси, офіси, магазини, солярії, лазні, басейни та інші види приміщень потребують облицювання. Будівельні матеріали з якими працює плиточник-лицювальник: керамічна плитка, кахель, керамограніт, мозаїка, клінкер, фасадна плитка, мармур, граніт, штучний камінь. Також клеють і штукатурні матеріали, матеріали для підготовки поверхні і гідроізоляції, суміші для затирання швів. Основні інструменти плиточника-лицювальника: плиткоріз ручний, алмазна настільна пила, кутова шліф машинка, дриль, дриль-міксер, вимірювальні інструменти (рівні, рулетки, лазер для укладання плитки, лазерний нівелір).

Плиточник-лицювальник, як правило, працює з 10 і до 18 годин. На самому початку плиточник-лицювальник готує приміщення до роботи, прибирає, розладжує інструмент. Другий етап підготовка поверхні до облицювання: грунтовка, штукатурка або стяжка, гідроізоляція. Наступний етап розмітка і нарізка плитки якщо необхідно. Далі безпосередньо укладання плитки і затираючи швів. По закінченню всіх виконаних робіт плиточник-лицювальник повинен прибрати за собою приміщення, інструмент і протерти плитку від пилу.

Навики плиточника-лицювальника.

Плиточник-лицювальник повинен бути фізично витривалим, мати хорошу координацію, моторику і зір. Гарне почуття простору і відчуття площині.

Плюси і мінуси професії плиточник-лицювальник.

Плиточники-облицювальники зараз затребувані на ринку праці й отримують хорошу винагороду за свою працю. На відміну від інших професій пов'язаних з фізичною працею, плиточника-лицювальник іноді доводитися працювати і в прохолодних приміщеннях у холодну пору року або на вулиці під сонцем, але не під дощем.

З ким працює плиточник-лицювальник.

Плиточник-лицювальник працює з різними групами людей. Можливо з замовником безпосередньо, може бути дизайнер, архітектор, виконроб або бригадир, іншими майстрами: сантехниками, каменярами, малярами, гіпсокартоншікамі. Важливо вміти правильно спілкуватися з людьми, так як це командна робота.

Шляхи становлення плиточника-лицювальника як майстра.

Ви можете стати плиточником-лицювальник закінчивши курси плиточників-лицювальник або піти вчитися у професійно-технічне училище. Найбільш поширений зараз спосіб навчання - це вчитися у майстра близько 2 років. Справжнім майстром ж стають приблизно після 5 років самостійної практики.

 

ВАМ ПОТРІБЕН ПЛИТОЧНИК ?

БУДЬ ЛАСКА, ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ, МИ ЗВ'ЯЖЕМОСЯ ПРОТЯГОМ ДНЯ