• Русский
  • Український
Ваш кошик порожній

+380 (44) 362-90-06

📱+380 (93) 875-33-03

Смальта Ринок будівельних матеріалів пропонує настільки широкий вибір декоративних елементів для оздоблення інтер'єру, що, деколи ми не знаємо, на чому зупинити свій вибір. Сучасні технології виробництва виробів, призначених для декорації приміщень, досягли такого рівня розвитку, що кахельна плитка тепер може бути схожа на металеві пластини, штукатурка - на поцятковану ходами жука-короїда деревину, а ламінат - на найкрасивіший паркет. У цей довгий список можна сміливо додавати смальту - дрібні шматочки кераміки, відомі вже кілька тисячоліть і використовувані художниками-декораторами для створення мозаїчних панно.

Смальта являє собою кахельні плитки невеликого розміру, виготовлені з такого здавалося б крихкого матеріалу, як скло. Завдяки ретельно розробленій і добре відшліфованої технології виготовлення смальта, нагріта в спеціальній печі до 700-800 градусів за Цельсієм, спікається і набуває абсолютно нові якості, яких немає у звичайного скла. Після охолодження маленькі плитки втрачають свою прозорість, і на виході виходить матеріал, відомий нам як смальта. Не дивлячись на те, що готова смальта не пропускає світло, вона переливається і здається, що картина, виготовлена ​​з цих дрібних плиток, мерехтить якимось своїм особливим світлом.

Художники, що створюють панно з смальти, призначене для прикраси інтер'єру, мають великий вибір геометричних скляних шматочків: від прямокутних і квадратних до трапецевідних або зовсім безформних. Різниця форм і безліч доступних ескізів малюнків дозволяє декораторам легко створити панно в потрібному їм стилі.

Так, якщо потрібно прикраса, виконане в класичному стилі, використовується квадратна або прямокутна мозаїка, модерн і імпресіонізм менш вимогливий до форм, а тому для них використовується осколкова або безформна смальта. 

Смальта Поняття «смальта» використовується не тільки для позначення оздоблювального матеріалу - точно так само називається і техніка обробки з використанням скляних пластин, запечених в печах за особливою технологією. Такими своєрідними картинами прийнято прикрашати багаті будинки, що дозволяє привнести в інтер'єр нотку оригінальності та неповторності. Найпростіше викласти панно з осколків смальти, розташованих максимально рівними паралельними рядами - така картина і коштувати буде відносно дешево, і будинок прикрасить не гірше дорогою картини або скульптури. Овальна смальта

Цікаво виглядають і панно, створені шляхом набору смальти, кожен шматочок якої має овальну форму і закруглені краї. Специфічна форма шматочків обпаленої скла сприяє тому, що майстер може створити максимально природні пейзажі, снігові рівнини, а й просто імітацію природних матеріалів. Неправильна геометрична форма фрагментів майбутньої обробки має і ще одна перевага - за допомогою такої смальти зручно обробляти нерівні поверхні, наприклад, плавні вигини стіни.

СмальтаЗа своїми розмірами шматочки смальти також значно відрізняються між собою, завдяки чому декоратор має можливість створити не просто оригінальну картину, а стилізувати обробку під певний стиль і часовий проміжок. Додаткову принадність панно з смальти надає правильним чином організоване штучне освітлення.

По сьогоднішній день при виготовленні смальти не застосовуються ніякі штучні компоненти - всі складові, у тому числі і барвники, натуральні, що дозволяє вважати даний матеріал абсолютно безпечним з екологічної точки зору. У той же час, окису і оксиди металів, що використовуються в якості барвників, надають неповторне світіння, що робить кожне панно по-своєму чарівним

ВАМ ПОТРІБЕН ПЛИТОЧНИК ?

БУДЬ ЛАСКА, ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ, МИ ЗВ'ЯЖЕМОСЯ ПРОТЯГОМ ДНЯ