• Русский
  • Український
Ваш кошик порожній

+380 (44) 362-90-06

📱+380 (93) 875-33-03

Якщо вам потрібен міцний не боїться води підлогу, то керамічна плитка це якраз той самий матеріал. І як ви самі розумієте, кімнати, для яких ідеально підходить керамічна плитка це коридор, кухня, туалет і ванна кімната.

У даній статті ми підкажемо, як самостійно укласти свій перший квадратний метр на підлогу, що й як потрібно робити і яким інструментом користуватися. І якщо ви не мали досвіду в поводженні з керамічною плиткою, то настійно рекомендуємо придбати керамічної плитки трохи більше потрібного, з урахуванням того, що частина зіпсуєте при її різанні.
Отже, давайте приступимо. Почнемо звичайно з інструменту, який нам обов'язково потрібно - це рівень, бажано придбати захисні окуляри, пристосування для різання плитки (в принципі підійде і звичайний склоріз), губка, чиста ганчірка, молоток, гумовий шпатель, зазубрений скребок для нанесення клею, олівець і рулетка . Всі інструмент ми придбали, тепер власне самі матеріали з чого ми це все будемо будувати. Вибираємо керамічну плитку на ваш смак і колір (не забуваємо - беремо більше). Для дотримання чіткого зазору між плиткою набуваємо роздільники або як їх ще називають - «хрестики». Далі клей для плитки, шпаклівку, затірку.

Ще хотілося б сказати кілька слів про підлогової плитці, пам'ятаєте, коли будете купувати. Із за величезного вибору, її можна легко сплутати з настінної. Плитка на підлогу значно товщі настінної, а облицювальна поверхня спеціально оброблена, щоб на ній не послизнутися. А якщо придбати різні забарвлення плитки, то можна вже внести якийсь орнамент. Візьміть листок паперу в масштабі намалюйте вашу кімнату і розбийте на квадрати відповідно до розміру плитки. Досягніть потрібного вам малюнка, а тепер без зусиль можна порахувати скільки який плитки знадобиться.

Поверхня на що буде лягати плитка має бути сухою і рівною. І звичайно якщо поверхня не досить рівна, то її потрібно перш підготувати. На нашому сайті є докладна стаття з вирівнювання підлоги, тому на цьому загострюватися не будемо. Тепер зробимо невелику розмітку кімнати. На одній зі стін знаходимо середину, тепер під кутом 90 градусів по підставі проводимо лінію або натягуємо шнурок до протилежної стіни, проробляємо теж саме з іншими стінами. У результаті ми отримуємо дві пересічні лінії.

Тепер візьміть вашу плитку і розкладіть її по підлозі відповідно з лініями від центру до стін. Не забувайте про зазорах між плиткою. Досягніть найбільш ефективного розташування, лінії потім можна буде змістити.

Починаємо клеїти. Наносимо клей зазубреним скребком від центру перетину наших ліній на площі приблизно рівної 1 квадратному метру і користуючись нашими лініями укладаємо плитку на клей, рівномірно притискаючи її до підлоги.

І так далі, переміщаючись від центру до стін, заповнюємо весь простір. Не забувайте перевірити рівень укладання, плитка не повинна виступати або тонути.
Там де потрібно, ріжемо плитку різаком, а якщо вам необхідно вирізати складний контур користуємося для цього спеціальної пилкою.

Ну і заключний етап - затирка швів між плиткою. Після того як клей засох беремо гумовий шпатель і наносимо в зазори між плитками затірку. Робимо це не поспішаючи, щоб затирка проникла на всю глибину щілини. Прибираємо весь зайвий розчин вологою губкою. Після висихання швів пополіруйте плитку сухою ганчіркою.
Ну а тепер можна помилуватися виконаною роботою!

ВАМ ПОТРІБЕН ПЛИТОЧНИК ?

БУДЬ ЛАСКА, ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ, МИ ЗВ'ЯЖЕМОСЯ ПРОТЯГОМ ДНЯ