• Русский
  • Український
Ваш кошик порожній

+380 (44) 362-90-06

📱+380 (93) 875-33-03

Для того щоб отримати відповідь на це питання, необхідно:

  • знати площу під облицювання;
  • мати вже готовий проект з техніки й малюнку кладки (кладка встик, при якій краю плитки впритул підганяються один до одного; зі швами у кілька міліметрів між плитками; з прямими або зигзагоподібними швами; з паралельними або діагональними швами).

Ви можете зіткнутися з наступними проблемами:

  • навіть у партії високоякісної плитки може міститися бракований матеріал (технічні умови поставки допускають наявність 5% дефектного матеріалу на партію високоякісного товару);
  • деякі плитки доведеться обрізати або свердлити, тому необхідно врахувати визна-ділене кількість відходів. Точна їх кількість залежить від характеристики робочого середовища, зокрема від нерівностей поверхні, від обраної техніки кладки (напри-заходів, кладка по діагоналі збільшує кількість відходів у порівнянні з паралельної кладкою).

Бажано зберегти після закінчення облицювальних робіт кілька запасних плиток (для ремонту або для виставлення рекламації). Таким чином, рекомендується замовляти на 5-7% більше матеріалу, ніж необхідно для кладки плитки по всій площі.

При укладанні по діагоналі кількість обрізків збільшується! У цьому випадку розумно брати запас - 10%

Кількість повинна бути розраховане з особливою ретельністю, інакше при замовленні додаткового-котельної партії ви можете отримати плитку, що відрізняється по тону від уже купленої.

 

ВАМ ПОТРІБЕН ПЛИТОЧНИК ?

БУДЬ ЛАСКА, ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ, МИ ЗВ'ЯЖЕМОСЯ ПРОТЯГОМ ДНЯ