• Русский
  • Український
Ваш кошик порожній

+380 (44) 362-90-06

📱+380 (93) 875-33-03

Яку затірку краще застосувати епоксидну або звичайну цементну?

Що б вибрати затірку, потрібно розуміти де вона буде застосовуватися! У вологих приміщеннях і приміщеннях з високою хімічною навантаженням однозначно кращий вибір – це епоксидна затірка для швів.

 

Цементна затирка плитки

 

Епоксидна затірка – це двокомпонентний кислотостійкий складу на основі епоксидної смоли.
Вона має ряд переваг від звичайної затірки на цементній основі:

  • Перше незаперечна перевага – це повне водоннепроникнення. Цементна затирка намокає, що б цього не було її періодично! потрібно обробляти гідрофобізатором. Який буде створювати захисну від води плівку.
  • Яскраві насичені кольори і стійкість до ультрафіолету. Але це не всі виробники можуть забезпечити. Ми використовуємо Litocol Starlik, яка володіє цими якостями.
  • Стійка до кислот і агресивних хімічних речовин, що дозволяє епоксидку часто мити і не переживати що вона забруднитися.
  • Висока адгезія і відсутність бульбашок, тріщин після висихання.
  • Величезний вибір кольорів, добавок, специфічних видів затірки: хамелеон, пропускає світло для мозаїки, антибактеріальна та інші

За вартістю епоксидна затирка в 3-4 рази від звичайної. І за ціною за роботу теж в нашій компанії Плиточник, затирка швів цементної затіркою варто 1.2 дол, а епоксидна затирка 3 дол. Пояснюється більш трудомістким процесом.

Відео з семінару Літокол. Як працювати з епоксидної затіркою?


В технічних приміщеннях, на підлогах з підігрівом, на вулиці краще застосовувати звичайну затірку. Основний її складу — це цемент і модифікуючі добавки. Можна додавати для збільшення еластичності та адгезії латексний компонент.

Який колір краще вибрати?

Колір затірки залежить від Ваших особистих переваг. Зазвичай застосовують колір максимально наближений до кольору облицювального матеріалу. Іноді роблять контрастні шви

Виробники затирання

Якого виробника затірки для плитки вибрати?

Кращі це Літокол, Сопро, Мапей, Міра. Не погані Килто, Бауміт. Чув новину, що Сілтек планує випустити свою затірку для швів. Це дуже радує тому, що продукція цієї фірми якісна!

 

ВАМ ПОТРІБЕН ПЛИТОЧНИК ?

БУДЬ ЛАСКА, ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ, МИ ЗВ'ЯЖЕМОСЯ ПРОТЯГОМ ДНЯ