• Русский
  • Український
Ваш кошик порожній

+380 (44) 362-90-06

📱+380 (93) 875-33-03

Керамограніт, як обробний матеріал, на ринку реалізується у вигляді знайомої всім плитки. У кожного зразка, виду, моделі і елемента різна товщина. Незалежно від того, що ви точно все розрахували, підганяти матеріал доведеться в будь-якому випадку. І тут, перед кожним майстром постає питання: «Чим краще різати керамограніт?».

Практичні поради провідних професіоналів.

В основному, таке питання задають новачки, які зіткнулися з цим процесом вперше, і будуть проводити оздоблювальні роботи в домашніх умовах.

Нижче наведено найпростіші, не затратні способи.

1. Вибираємо плиткоріз

Вид інструменту будуть залежати від товщини відрізуваних елементів плитки. Якщо товщина деталі потрібна менше 1 см, ручним агрегатом скористатися буду неможливо. Переваги такого приладу в малогабаритність, мобільності та простоті використання. Недоліки: гострі ламані краї, потребують доопрацювання шліфувальними інструментами. Ручні моделі плиткорізів дуже зручні при порізці великоформатних плит!

На відміну від ручної моделі, електричний плиткоріз більш серйозний прилад. Заснований на алмазних деталях, ріже точно, ідеально рівно, розрахований на плитку різної твердості та товщини. Також може відділити шматки шириною 0,5 див. Агрегат по своїй суті ідеальний, навіть сміття, пил під час роботи збирається в спеціальну ємність. Але, вартість приладу, досить висока, щоб купувати його для одного або двох разів використання. Також потребує дотримання найсуворіших заходів безпеки.

Найбільш популярні плиткорізи Rubi і Sigma.

2. Болгарка

Нею можна скористатися, як підручним засобом. Якщо потрібно швидко і без ідеальної рівності. Адже ідеально рівних країв при розпилі болгаркою складно домогтися без спеціальних насадок, які формують напрямок реза і гасять коливання руки. Робота нею нічим не відрізняться від розпилу інших матеріалів. Головне, точно вимірювати, надійно закріпити і приступити до процесу.

В руках професіонала рез болгаркою можна також зробити якісний рез, зарізати краю керамограніта під 45 градусів, шліфувати і полірувати краю плитки. Головне вибрати правильний інструмент!

Також болгарка незамінна при фігурної порізки плитки, можна буде без сумніву якісніше, скористатися гідроабразивного різкої для цих цілей, але це не завжди застосовно і не дешево. Якщо проект складний без гідроабразивного різання плитки просто не обійтися.

 

Вищесказані інструменти підходять для прямої і фігурної порізки плитки, а ось для вирізання отворів краще вибирати коронки для плитки. Бувають 2 типів з алмазним покриттям і карбід вольфрамовим. Алмазні коронки роблять більш рівний і якісний рез, стоячи трохи дорожче.

 

Такі застарілі інструменти як кільцева пила і балеринка не знайшли широкого застосування і зараз практично не використовуються.


1. Кільцева пила
Такий агрегат оснащений карбідним наконечником. Пилу використовують і для вирізування круглих отворів в твердих матеріалах за типом каменю або цементної плитки. Сама робота досить проста і швидка, але з керамічною плиткою, яка покрита декоративною глазур'ю треба бути обережним і всі маніпуляції проводити повільно. Єдиний недолік, це нагрівання керамічної плитки до високих температур під час роботи. Цей вид
2. Балеринка
Ще один представник для роботи з круглими отворами. Його безапеляційне перевага – створення отворів із закругленими краями будь-якого розміру і варіанти, оскільки всі параметри робочих різців підганяються вручну. Незважаючи на універсальність, пристосується у поводженні з агрегатом, досить складно. І краю залишає він не рівні, що тягне за собою додаткову обробку

Ніж скористатися в окремих випадках, повинен визначити майстер. А якщо роботи будуть проводитися самостійно, обов'язково проконсультуйтеся з фахівцем, або викличте професіонала, у якого є всі потрібні інструменти.

ВАМ ПОТРІБЕН ПЛИТОЧНИК ?

БУДЬ ЛАСКА, ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ, МИ ЗВ'ЯЖЕМОСЯ ПРОТЯГОМ ДНЯ