• Русский
  • Український
Ваш кошик порожній

+380 (44) 362-90-06

📱+380 (93) 875-33-03

І хоча мозаїчна стільниця круглої форми виглядає більш ефектно, простіше придумати і втілити в життя стільницю квадратної або прямокутної форми.

облицовка

Для облицювання стільниці відбирають хімічно інертну та термостійкий плитку однакової товщини, щоб поверхня столу була рівною. Для створення мозаїчної стільниці необхідні карти килимової мозаїки або окремі мозаїчні плитки (у тому числі з смальти). За допомогою плиткоріза мозаїчні плитки необхідного розміру можна заготовити із стандартної керамічної плитки. Для цього на лицьовій поверхні плиток роблять восковим олівцем відповідні позначки. Розмічену плитку поміщають у верстат для різання і, несильно натискаючи на важіль, де-гавкають по позначці неглибоку насічку (на товщину шару глазурі). Аналогічним чином виконують насічки по всіх інших позначок плитки. Після цього за допомогою того ж плиткоріза розламують плитку на смужки, а потім кожну смужку - на кілька маленьких шматочків.

Підготовка підстави стільниці передбачає її очищення від пилу і бруду з подальшим вирівнюванням поверхні. Зверніть увагу, що основа повинна бути жорстким і недеформуємих. Дерев'яне і фанерне підставу необхідно погрунтувати рідким склом і присипати грубозернистим піском.

Послідовність облицювання стільниці мозаїчною плиткою:

1. Проведіть розмітку стільниці з урахуванням розмірів плитки і особливостей того візерунка, який ви хочете зробити.

2. Проведіть укладання плиток.

Облицювальні роботи ведуть від краю стільниці до її центру. При цьому по краях стільниці слід приклеїти плитки із завалом. Перш ніж садити плитки на клей, їх необхідно викласти насухо, щоб мати можливість підкоригувати форму і розміри окремих модулів.

Укладання плитки зазвичай ведуть безшовним способом. В якості клеїть складу використовують термо-і вологостійку мастику або синтетичний клей, але не цементно-піщаний розчин. Клеїть склад наносять за допомогою гребінчастого шпателя на тильну сторону плиток. По ходу приклеювання плитки злегка придавлюють до поверхні стільниці. Для міцного і рівномірного зчеплення плиток з основою використовують звичайний валику гумовим валом.

3. Дайте час клеїть розчину схопитися.

4. Протріть готову стільницю вологою губкою і потім відполіруйте сухою ганчіркою.

ВАМ ПОТРІБЕН ПЛИТОЧНИК ?

БУДЬ ЛАСКА, ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ, МИ ЗВ'ЯЖЕМОСЯ ПРОТЯГОМ ДНЯ