• Русский
  • Український
Ваш кошик порожній

+380 (44) 362-90-06

📱+380 (93) 875-33-03

выбор плитка или ...?

До переваг плиточного матеріалу є те, що плитка практично не намокає, легко миється і довговічний, може не так як хотілося б, але при дбайливому ставленні на 10 років точно вистачить. Важливим моментом є абсолютна негорючість цього матеріалу і не провідність електрики.


З плитковими роботами стикалися багато. Тому вибір хорошого плиточника, справжнього професіонала і майстра з практичним досвідом – справа серйозна, тим більше для тих, хто вже поплатився своїм часом, фінансами і надіями на добрий результат.


Як знайти хорошого плиточника?


 

Дзеркальна плитка - найреальніша і обгрунтована альтернатива керамічної звичайної плитці.

Використовуючи дзеркальну плитку для обробки внутрішніх приміщень або кімнат, ви зможете не замислюватися про те, гармонійно чи вона поєднується із загальним дизайном кімнати і наскільки вона вписується в інтер'єр приміщення.


Механічні характеристики основи

Механічні характеристики основи вказують на властивості міцності матеріалу, з якого виготовлена ​​керамічна плитка. У дану групу об'єднуються міцнісні характеристики по відношенню до навантажень, які облицювальне покриття з керамічної плитки здатне витримати без руйнування. Природно, що в даному випадку мова йде про характеристики, необхідних для плитки для підлоги.


Вибір хорошого плиточника – справа серйозна, особливо якщо має великий фронт роботи. Кожен бажає знайти досвідченого майстра, який знає всі нюанси своєї роботи і орієнтується в сучасних технологіях, прийомах, методах роботи. Вміє зрозуміти, що від нього хочуть бачити в кінцевому результаті. Тому перш, ніж вибрати фахівця, врахуйте декілька порад щодо його вибору та прийнятті виконаних робіт.

Вибір плиточника

Перед початком, робіт, досвідчений майстер обов'язково повинен:


 

Пропонуємо Вашій увазі плитку українських виробників.
Купуючи плитку вітчизняного виробника Ви маєте такі переваги: ​​
1. Підтримуєте Українську економіку;
2. Українські виробники керамічної плитки на багато краще за якістю ніж Китайські (мають всі сертифікати та відповідають Укр. Стандартам якості);
3. Конкурентна ціна плитки українських виробників;


Керамограніт, як обробний матеріал, на ринку реалізується у вигляді знайомої всім плитки. У кожного зразка, виду, моделі і елемента різна товщина. Незалежно від того, що ви точно все розрахували, підганяти матеріал доведеться в будь-якому випадку. І тут, перед кожним майстром постає питання: «Чим краще різати керамограніт?».

Практичні поради провідних професіоналів.

В основному, таке питання задають новачки, які зіткнулися з цим процесом вперше, і будуть проводити оздоблювальні роботи в домашніх умовах.

Нижче наведено найпростіші, не затратні способи.


Яку затірку краще застосувати епоксидну або звичайну цементну?

Що б вибрати затірку, потрібно розуміти де вона буде застосовуватися! У вологих приміщеннях і приміщеннях з високою хімічною навантаженням однозначно кращий вибір – це епоксидна затірка для швів.

 


Мозаїка (від фр. mоzaique, ит. moscuco або лат. musinum - буквально 'присвячена музам') - це якийсь малюнок, складений з невеликих шматочків одного або різних матеріалів.


ВАМ ПОТРІБЕН ПЛИТОЧНИК ?

БУДЬ ЛАСКА, ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ, МИ ЗВ'ЯЖЕМОСЯ ПРОТЯГОМ ДНЯ