• Русский
  • Український
Ваш кошик порожній

+380 (44) 362-90-06

📱+380 (93) 875-33-03

Яку затірку краще застосувати епоксидну або звичайну цементну?

Що б вибрати затірку, потрібно розуміти де вона буде застосовуватися! У вологих приміщеннях і приміщеннях з високою хімічною навантаженням однозначно кращий вибір – це епоксидна затірка для швів.

 


Мозаїка (від фр. mоzaique, ит. moscuco або лат. musinum - буквально 'присвячена музам') - це якийсь малюнок, складений з невеликих шматочків одного або різних матеріалів.


Всі необхідні розрахунки для професійного облицювання:

Калькулятор робіт

Розрахунок вартості по укладанні плитки, каменю, мозаїки і підготовчих робіт

Докладніше

Калькулятор матеріалів

Розрахунок кількості клею, штукатурки, гідроізоляції, стяжки

Докладніше

Калькулятор плитки

Розрахунок кількості плитки та фуги

Докладніше


Облицювальні плитки роблять не лише зі штучних, але і з натуральних матеріалів, наприклад, з каменю. У порівнянні з керамічними, кам'яні плитки відрізняються:


При виконанні плиткових робіт, як правило, без прирізки обійтися не виходить.

Рівна прирізка робиться за допомогою плиткоріза, в крайньому випадку можна скористатися склорізом і тільки! для тонкої керамічної плитки.


композитний камень

Композитний камінь, кварцит - це інноваційний матеріал, більш ніж на 90% складається з суміші натуральної кам'яної крихти кварцу, граніту, інших порід і пов'язаний смолою і пігментами, під впливом вакууму. У результаті ми отримуємо кварцит - унікальний штучний камінь, ударостійкий, стійкий до зовнішніх впливів і іншим навантаженням.


Полірована плитка

Полірована плитка, інакше полірований керамограніт незважаючи на високу щільність, володіє мікропористої поверхнею, яка робить її більш схильною небезпеки утворення плям. У зв'язку з цим полірована плитка вимагає особливої ​​обробки поверхні.

Коли покривати захисним засобом, до затирання швів чи після?

Якщо матеріал для затирання швів істотно відрізняється від кольору самої полірованої плитки, наприклад: плитка-біла, фуга чорна, то обов'язково до затирання швів.

Якщо фуга в тон плитки, то необхідно перевірити поверхню полірованої плитки на плямоутворення, бажано на невеликому, малопомітній ділянці облицювання. У будь-якому випадку, рекомендую покривати поліровану плитку захисним засобом, після збирання облицьованої поверхні, перед введенням в експлуатацію.

Під час експлуатації дотримуйтесь правил догляду.

 


Смальта Ринок будівельних матеріалів пропонує настільки широкий вибір декоративних елементів для оздоблення інтер'єру, що, деколи ми не знаємо, на чому зупинити свій вибір. Сучасні технології виробництва виробів, призначених для декорації приміщень, досягли такого рівня розвитку, що кахельна плитка тепер може бути схожа на металеві пластини, штукатурка - на поцятковану ходами жука-короїда деревину, а ламінат - на найкрасивіший паркет. У цей довгий список можна сміливо додавати смальту - дрібні шматочки кераміки, відомі вже кілька тисячоліть і використовувані художниками-декораторами для створення мозаїчних панно.


ВАМ ПОТРІБЕН ПЛИТОЧНИК ?

БУДЬ ЛАСКА, ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ, МИ ЗВ'ЯЖЕМОСЯ ПРОТЯГОМ ДНЯ