+380 (44) 362-90-06  

+380 (93) 875-33-03  


Підготовка основ під облицювання стін і укладання підлог плитками складається з очищення поверхні від залишків розчину, сколювання напливів і виступів; забивання западин і насічки борозен для кращого зчеплення розчину з основою і очищення від пилу після насічки, промивання водою і грунтування ...


Декорація рамки


Виробництво керамічної плитки мало чим відрізняється від технології виготовлення інших виробів з кераміки. Незалежно від типу керамічної плитки, процес виготовлення складається з наступних етапів:


Оброблені керамічною плиткою стільниці виглядають так само привабливо, як і практичні. Маленька стільниця - найкраще введення в техніку укладання плитки. На прикладі ванної кімнати, професіонал, укладальник плитки, Michael Byrne продемонструє як отримати традиційний результат з сучасними матеріалами. Ви навчитеся як працювати з плиткорізом і зубчастої гладилкою, як різати плитку навколо раковини, і як обробити вашу стільницю для чистого, привабливого її виду ..

Якщо ви новачок у цій справі, Byrne подасть вам урок на прикладі своєї роботи. Якщо ви професійний плиточник - ви знайдете тут безліч ідей для свого наступного об'єкта.

Спостерігаючи за роботою Byrne, ви навчитеся як:


Один із способів пристрою екрану під ванну. Варіант виконання ступенів близько ванни. Метод можна застосувати для виготовлення різних подіумів і полиць з подальшим укладанням плитки. На мій погляд дуже навіть практичний метод реалізації дизайну різних інтер'єрів, а не тільки ванних кімнат. Простий в реалізації.