+380 (44) 362-90-06  

+380 (93) 875-33-03  

Облицювання стін керамічною плиткою це найпоширеніший вид облицювання в санвузлах, басейнах, на кухні. Багато господинь обирають цей вид декору стін, тому що це красиво, практично, звичайно зручно. Як багато зараз різної плитки представлено у продажу, вона відрізняється за вагою, призначенню, кольором, структуру. Але навіть найкращу плитку може зіпсувати погано виконана робота.

Дефекти, які можуть з'явитися під час облицювання стін керамічною плиткою:


Якщо вам потрібен міцний не боїться води підлогу, то керамічна плитка це якраз той самий матеріал. І як ви самі розумієте, кімнати, для яких ідеально підходить керамічна плитка це коридор, кухня, туалет і ванна кімната.

У даній статті ми підкажемо, як самостійно укласти свій перший квадратний метр на підлогу, що й як потрібно робити і яким інструментом користуватися. І якщо ви не мали досвіду в поводженні з керамічною плиткою, то настійно рекомендуємо придбати керамічної плитки трохи більше потрібного, з урахуванням того, що частина зіпсуєте при її різанні.


Стінку за кухонною мийкою (її ще називають фартухом), можна декорувати своїми руками, не звертаючись за допомогою до майстра. Чудовий фартух з мозаїки перетворить вашу кухню.

Для цього вам не потрібно бігти в господарський магазин за плиткою. Можна зробити мозаїку своїми руками з розбитих тарілок і чашок. Ця унікальна ідея дозволить вам створити свій власний малюнок, який буде єдиним у своєму роді.


Укладання плитки - процес творчий, що вимагає ретельності і закоханості в цю справу.

Як плиточник зі стажем 8 років вже можу сміливо поділитися секретами технологічного процесу укладання плитки.

Для початку опишу поетапний процес облицювання вологих приміщень:


Полірована плитка

Полірована плитка, інакше полірований керамограніт незважаючи на високу щільність, володіє мікропористої поверхнею, яка робить її більш схильною небезпеки утворення плям. У зв'язку з цим полірована плитка вимагає особливої ​​обробки поверхні.

Коли покривати захисним засобом, до затирання швів чи після?

Якщо матеріал для затирання швів істотно відрізняється від кольору самої полірованої плитки, наприклад: плитка-біла, фуга чорна, то обов'язково до затирання швів.

Якщо фуга в тон плитки, то необхідно перевірити поверхню полірованої плитки на плямоутворення, бажано на невеликому, малопомітній ділянці облицювання. У будь-якому випадку, рекомендую покривати поліровану плитку захисним засобом, після збирання облицьованої поверхні, перед введенням в експлуатацію.

Під час експлуатації дотримуйтесь правил догляду.

 


Облицювання з керамічної плитки володіє відмінними характеристиками очіщаемость та гігієни, так як на відміну від інших виробів керамічна плитка легко очищається водою і звичайними миючими засобами, наявними в продажі, не потребує обробки воском або натиранні і не затримує бруд з подальшим розвитком мікроорганізмів і бактерій.
Все це дійсно лише в тому випадку, якщо був зроблений правильний вибір плитки і відповідного методу укладання, обидва в залежності від призначення приміщення.