• Русский
  • Український
Ваш кошик порожній

+380 (44) 362-90-06

📱+380 (93) 875-33-03

Знак CE для клеїв призначених для укладання керамічної плитки і натурального каменю.

Рада Європейського Союзу видав Розпорядження CPD ​​89/106/ECC - Construction Product Directive, основна мета якого - забезпечити можливість законодавчої та нормативної діяльності держав - Членів ЄС з метою забезпечення вільного обігу товарів на території Союзу шляхом зняття законодавчих бар'єрів і стандартів окремих країн і однозначного визначення основних вимог до продукції.
Знак CE є єдиним знаком, що вказує на відповідність продукції розпорядженням ЄС, і повинен замінити всі обов'язкові позначення, службовці тієї ж мети і існуючі до гармонізації законодавств.


І хоча мозаїчна стільниця круглої форми виглядає більш ефектно, простіше придумати і втілити в життя стільницю квадратної або прямокутної форми.


Поверхня печей і камінів, складених із звичайної глиняної цегли, часто облицьовують грубними кахлями або кольоровими глазурованими плитками. Звичайно ж, оштукатурена піч більш проста у виконанні, але керамічне облицювання має перед штукатуркою ряд переваг. По-перше, за облицьованої піччю легше доглядати. Її простіше утримувати в чистоті. По-друге, облицювання запобігає проникненню димових газів з печі в житлове приміщення, оскільки утворює захисний панцир.


28 січня 2014р проходив практичний семінар Sopro. Ви можете подивитися фотозвіт цього семінару.


Питання яку ванну вибрати виникає практично завжди при її виборі. Так яку ж ванну вибрати?

З практичного досвіду опишу основні переваги та недоліки:

1. Акрилова ванна. Склад: акрил, по суті пластик або полімерний матеріал на основі похідних акрилової кислоти і армуючого матеріалу для додання фортеці. Від якості акрилу і кількості шарів армування залежить якість і ціна відповідно ванни.


Підготовка основ під облицювання стін і укладання підлог плитками складається з очищення поверхні від залишків розчину, сколювання напливів і виступів; забивання западин і насічки борозен для кращого зчеплення розчину з основою і очищення від пилу після насічки, промивання водою і грунтування ...


ВАМ ПОТРІБЕН ПЛИТОЧНИК ?

БУДЬ ЛАСКА, ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ, МИ ЗВ'ЯЖЕМОСЯ ПРОТЯГОМ ДНЯ