• Русский
  • Український
Ваш кошик порожній

+380 (44) 362-90-06

📱+380 (93) 875-33-03

Стінку за кухонною мийкою (її ще називають фартухом), можна декорувати своїми руками, не звертаючись за допомогою до майстра. Чудовий фартух з мозаїки перетворить вашу кухню.

Для цього вам не потрібно бігти в господарський магазин за плиткою. Можна зробити мозаїку своїми руками з розбитих тарілок і чашок. Ця унікальна ідея дозволить вам створити свій власний малюнок, який буде єдиним у своєму роді.


Призначення приміщення

Самий основний критерій вибору облицювального матеріалу - це призначення приміщення. Не можна використовувати одну і ту ж плитку для облицювання різних приміщень, не кажучи вже про обробку фасадів або мощенні. Тому перше питання, на яке необхідно дати чітку відповідь: якими експлуатаційними характеристика повинен володіти облицювальний матеріал з урахуванням умов, характерних для даного конкретного приміщення?


Укладання плитки - процес творчий, що вимагає ретельності і закоханості в цю справу.

Як плиточник зі стажем 8 років вже можу сміливо поділитися секретами технологічного процесу укладання плитки.

Для початку опишу поетапний процес облицювання вологих приміщень:


Для того щоб отримати відповідь на це питання, необхідно:


Керамічна плитка, своїм різноманіттям геометричних форм, розмірів, колірних і фактурних рішень дозволяє задовольнити всі бажання замовників, дизайнерів інтер'єрів і архітекторів. Використовуючи різні види розкладки плитки можна досягти необхідних візуальних ефектів. Існують види розкладки плитки, при яких використовується плитка однакових розмірів і плитка різних розмірів.


Технічні параметри плитки , звичайно ж, грають величезну і навіть в деяких випадках першорядне значення, але тільки вибираємо ми найчастіше керамічну плитку за зовнішнім виглядом, виходячи з простого життєвого правила "подобається - не подобається" . І це правильно. Справа в тому, що керамічна плитка не просто будівельний матеріалу. Вона - важлива складова, а часом і домінанта інтер'єру, а тому й підходити до її вибору слід повною "естетичної готовності".


Упаковка несе всю необхідну інформацію про керамічну плитку: її сортність, ступінь морозостійкості, групу зносостійкості, клас поверхневої стійкості, клас стійкості до впливу агресивних середовищ, категорію безпеки, спосіб формування, кількість випаленням , призначення, розмір (калібр) та іншу. Головне - навчитися цю інформацію читати.


Так як під час облицювальних робіт ми маємо справу з ріжучими інструментами, легко займистими розчинами і биткими матеріалами, щоб не покалічити себе і не завдати шкоди своєму майну, необхідно дотримуватися елементарних правил безпеки. Тим більше, що їх не так вже й багато.


defekty-i-reklamaciya2

У більшості випадків рівень якості матеріалів, ретельності проектування, акуратності укладання плитки і повсякденного догляду за нею настільки високий, що це дозволяє домогтися повного задоволення споживача. Тим не менш, не обходиться і без дефектів. Іноді мова йде про дефекти виключно естетичного характеру, в інших випадках дефекти можуть впливати на функціональність облицювання, що призводить до необхідності її повної заміни (з додатковими витратами і незручностями).
Ось деякі рекомендації та поради споживачеві.


ВАМ ПОТРІБЕН ПЛИТОЧНИК ?

БУДЬ ЛАСКА, ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ, МИ ЗВ'ЯЖЕМОСЯ ПРОТЯГОМ ДНЯ