• Русский
  • Український
Ваш кошик порожній

+380 (44) 362-90-06

📱+380 (93) 875-33-03

(В редакції Закону № 3161–IV від 01.12.2005, ВВР, 2006, № 7, ст. 84)


Якщо вам потрібен міцний не боїться води підлогу, то керамічна плитка це якраз той самий матеріал. І як ви самі розумієте, кімнати, для яких ідеально підходить керамічна плитка це коридор, кухня, туалет і ванна кімната.

У даній статті ми підкажемо, як самостійно укласти свій перший квадратний метр на підлогу, що й як потрібно робити і яким інструментом користуватися. І якщо ви не мали досвіду в поводженні з керамічною плиткою, то настійно рекомендуємо придбати керамічної плитки трохи більше потрібного, з урахуванням того, що частина зіпсуєте при її різанні.


Стінку за кухонною мийкою (її ще називають фартухом), можна декорувати своїми руками, не звертаючись за допомогою до майстра. Чудовий фартух з мозаїки перетворить вашу кухню.

Для цього вам не потрібно бігти в господарський магазин за плиткою. Можна зробити мозаїку своїми руками з розбитих тарілок і чашок. Ця унікальна ідея дозволить вам створити свій власний малюнок, який буде єдиним у своєму роді.


Призначення приміщення

Самий основний критерій вибору облицювального матеріалу - це призначення приміщення. Не можна використовувати одну і ту ж плитку для облицювання різних приміщень, не кажучи вже про обробку фасадів або мощенні. Тому перше питання, на яке необхідно дати чітку відповідь: якими експлуатаційними характеристика повинен володіти облицювальний матеріал з урахуванням умов, характерних для даного конкретного приміщення?


Укладання плитки - процес творчий, що вимагає ретельності і закоханості в цю справу.

Як плиточник зі стажем 8 років вже можу сміливо поділитися секретами технологічного процесу укладання плитки.

Для початку опишу поетапний процес облицювання вологих приміщень:


Для того щоб отримати відповідь на це питання, необхідно: