• Русский
  • Український
Ваш кошик порожній

+380 (44) 362-90-06

📱+380 (93) 875-33-03

Для того щоб отримати відповідь на це питання, необхідно:


Керамічна плитка, своїм різноманіттям геометричних форм, розмірів, колірних і фактурних рішень дозволяє задовольнити всі бажання замовників, дизайнерів інтер'єрів і архітекторів. Використовуючи різні види розкладки плитки можна досягти необхідних візуальних ефектів. Існують види розкладки плитки, при яких використовується плитка однакових розмірів і плитка різних розмірів.


Технічні параметри плитки , звичайно ж, грають величезну і навіть в деяких випадках першорядне значення, але тільки вибираємо ми найчастіше керамічну плитку за зовнішнім виглядом, виходячи з простого життєвого правила "подобається - не подобається" . І це правильно. Справа в тому, що керамічна плитка не просто будівельний матеріалу. Вона - важлива складова, а часом і домінанта інтер'єру, а тому й підходити до її вибору слід повною "естетичної готовності".


Упаковка несе всю необхідну інформацію про керамічну плитку: її сортність, ступінь морозостійкості, групу зносостійкості, клас поверхневої стійкості, клас стійкості до впливу агресивних середовищ, категорію безпеки, спосіб формування, кількість випаленням , призначення, розмір (калібр) та іншу. Головне - навчитися цю інформацію читати.


Так як під час облицювальних робіт ми маємо справу з ріжучими інструментами, легко займистими розчинами і биткими матеріалами, щоб не покалічити себе і не завдати шкоди своєму майну, необхідно дотримуватися елементарних правил безпеки. Тим більше, що їх не так вже й багато.


defekty-i-reklamaciya2

У більшості випадків рівень якості матеріалів, ретельності проектування, акуратності укладання плитки і повсякденного догляду за нею настільки високий, що це дозволяє домогтися повного задоволення споживача. Тим не менш, не обходиться і без дефектів. Іноді мова йде про дефекти виключно естетичного характеру, в інших випадках дефекти можуть впливати на функціональність облицювання, що призводить до необхідності її повної заміни (з додатковими витратами і незручностями).
Ось деякі рекомендації та поради споживачеві.


26-29 Березня проходив міжнародна будівельна виставка INTERBUDEXPO 2013.

Ми також побували на цьому заході, головне будівельна подія року, як було заявлено в рекламі. І дійсно подивитися було на що, крім того що нас цікавило. Метою нашого візиту стояло познайомитися ближче, поспілкуватися, ознайомитися з новинками та останніми технологіями, виробників сухих будівельних сумішей, в першу чергу. А також з виробниками та постачальниками керамічної плитки і кам'яного граніту (керамограніту), мозаїки і каменю. Компанії, якщо точніше торгові марки, виробники сухих будівельних сумішей, з якими було продуктивно і просто цікаво спілкуватися: SOPRO, Siltek, Atlas, Гидрозит. Представники цих торгових марок охоче ділилися своїми новинками і технологічними секретами, що показує у свою чергу характер ставлення керівництва компаній до споживача, своєї продукції і динамічності свого виробництва. Не викликає сумнівів і якість виробленої ними продукції. З деякими представниками ми домовилися подивитися цикл виробництва і лабораторію.


Комплекс супутніх послуг партнерів:

Столярні роботи

Установка дверей, столярні вироби під замовлення.

Детальніше

Електромонтажні роботи

Діагностика та електромонтаж, ремонт електрики.

Детальніше

Сантехнічні роботи

Монтаж водопровідних систем (REHAU, мідь, поліпропілен).

Детальніше

Вироби з мозаїки

Пано з мозаїки, розтяжки, мікси, фризи, декоративні елементи.

Детальніше

Меблі для ванних кімнат

Піни, тумби, дзеркала все індивідуально потрібного вам розміру.

Подробнее

Натяжні стелі

Великий вибір кольору, комплектація від виробника.

Детальніше

Тротуарна плитка

Укладання тротуарної плитки ФЕМ

Детальніше

Порізка плитки

Виготовлення ступенів плінтусів, рез під 45, гідроабразивна різання.

Детальніше

Печі і каміни

Облицювання та кладка печей, груб, камінів, барбекю. 

Детальніше

Малярні роботи

Штукатурка, шпаклівка, фарбування, поклейка шпалер і багет

Детальніше

Душові кабіни

Проектування, виготовлення, монтаж скління душових зон.

Детальніше

Люки під плитку

Стандартні та індивідуальні під замовлення.

Детальніше

Дизайн ванних кімнат

Створення проекту, підбір матеріалів та обладнання.

Детальніше

Художня ковка

Ковані вироби вироби у ванній кімнаті.

Детальніше

Електрична тепла підлога

Продаж, монтаж, гарантія, сервіс теплих підлог в Києві

Детальніше

Виберіть зацікавивший Вас дизайн, і ми його реалізуємо!

Дизайн ванної кімнати

 

Докладніше

Дизайн плитки балкона і лоджії

 

Докладніше

Душові піддони з плитки і мозаїки

 

Докладніше

Басейн, сауна

 

Докладніше

Ганок, тераса, сходи

 

Докладніше

Дизайн плитки підлоги

 

Докладніше

Дизайн плитки для кухні

 

Докладніше

Стільниці з плитки і мозаїки

 

Докладніше

Лофт ванна

 

Докладніше

 

Плитка в дизайні інтер'єру

Основні моменти використання плиткової та мозаїчної облицюванні в дизайні інтер'єру ванної кімнати підлоги і стін, кухні, терас, сходів, стільниць, піддонів, басейнів і саун.

Звісно, ви можете звернутися відразу до послуг дизайнера, який професійно допоможе вам підібрати найбільш підходящий вашому смаку і характеру стиль плитки, освітлення, колірну гаму, розміщення та функціональне призначення меблів, приладів, техніки в приміщеннях. Можна також самостійно ознайомившись з нашими запропонованими ідеями дизайну і проявивши трохи фантазії, вирішити що ж Вам більше всього хочеться бачити у Вашій Ванній кімнаті, зробити начерки, ескіз.

В спеціалізованих салонах керамічної плитки працюють дизайнери яке за допомогою програми складуть план ванної кімнати. У програмі задаються конфігурація і розміри кімнати, викладається віртуальна розкладка плитки, ризи, декори, бардюри, розставляються дзеркала, полички і сантехнічні прилади. І що важливо, програма відразу виробляє розрахунок необхідних матеріалів.

Виберіть інтер'єр ванної кімнати в залежності від запланованих витрат. У багатьох випадках ціна залежить від кількості використовуваних декорів, фризів, бордюрів. Пам'ятайте про те, що завжди можна заощадити, якщо облицювати одну стіну ванної кімнат дорогою плиткою, а решта - подешевше, з тієї ж колекції. Роздрукований дизайн-проект можна віддати майстрам, які будуть проводити ремонт. Наочна картинка в чому полегшить процес.

Важливі моменти в облицюванні для створення гарного проекту інтер'єру:

  • матеріали
  • спосіб підготовки поверхні, що облицьовується
  • техніка укладання
  • визначення розмірів і напрямки швів
  • комбінування декоративних елементів, включаючи різні кольорові фрагменти, елементи декору 

ВАМ ПОТРІБЕН ПЛИТОЧНИК ?

БУДЬ ЛАСКА, ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ, МИ ЗВ'ЯЖЕМОСЯ ПРОТЯГОМ ДНЯ