Ваш кошик порожній

+380 (44) 362-90-06

📱 +380 (93) 875-33-03

Керамічна плитка, своїм різноманіттям геометричних форм, розмірів, колірних і фактурних рішень дозволяє задовольнити всі бажання замовників, дизайнерів інтер'єрів і архітекторів. Використовуючи різні види розкладки плитки можна досягти необхідних візуальних ефектів. Існують види розкладки плитки, при яких використовується плитка однакових розмірів і плитка різних розмірів.


Технічні параметри плитки , звичайно ж, грають величезну і навіть в деяких випадках першорядне значення, але тільки вибираємо ми найчастіше керамічну плитку за зовнішнім виглядом, виходячи з простого життєвого правила "подобається - не подобається" . І це правильно. Справа в тому, що керамічна плитка не просто будівельний матеріалу. Вона - важлива складова, а часом і домінанта інтер'єру, а тому й підходити до її вибору слід повною "естетичної готовності".


Упаковка несе всю необхідну інформацію про керамічну плитку: її сортність, ступінь морозостійкості, групу зносостійкості, клас поверхневої стійкості, клас стійкості до впливу агресивних середовищ, категорію безпеки, спосіб формування, кількість випаленням , призначення, розмір (калібр) та іншу. Головне - навчитися цю інформацію читати.


Так як під час облицювальних робіт ми маємо справу з ріжучими інструментами, легко займистими розчинами і биткими матеріалами, щоб не покалічити себе і не завдати шкоди своєму майну, необхідно дотримуватися елементарних правил безпеки. Тим більше, що їх не так вже й багато.


Виберіть зацікавивший Вас дизайн, і ми його реалізуємо!

Дизайн ванної кімнати

 

Докладніше

Дизайн плитки балкона і лоджії

 

Докладніше

Душові піддони з плитки і мозаїки

 

Докладніше

Басейн, сауна

 

Докладніше

Ганок, тераса, сходи

 

Докладніше

Дизайн плитки підлоги

 

Докладніше

Дизайн плитки для кухні

 

Докладніше

Стільниці з плитки і мозаїки

 

Докладніше

Лофт ванна

 

Докладніше

 

 

Плитка в дизайні інтер'єру

Основні моменти використання плиткової та мозаїчної облицюванні в дизайні інтер'єру ванної кімнати підлоги і стін, кухні, терас, сходів, стільниць, піддонів, басейнів і саун.

Звісно, ви можете звернутися відразу до послуг дизайнера, який професійно допоможе вам підібрати найбільш підходящий вашому смаку і характеру стиль плитки, освітлення, колірну гаму, розміщення та функціональне призначення меблів, приладів, техніки в приміщеннях. Можна також самостійно ознайомившись з нашими запропонованими ідеями дизайну і проявивши трохи фантазії, вирішити що ж Вам більше всього хочеться бачити у Вашій Ванній кімнаті, зробити начерки, ескіз.

В спеціалізованих салонах керамічної плитки працюють дизайнери яке за допомогою програми складуть план ванної кімнати. У програмі задаються конфігурація і розміри кімнати, викладається віртуальна розкладка плитки, ризи, декори, бардюри, розставляються дзеркала, полички і сантехнічні прилади. І що важливо, програма відразу виробляє розрахунок необхідних матеріалів.

Виберіть інтер'єр ванної кімнати в залежності від запланованих витрат. У багатьох випадках ціна залежить від кількості використовуваних декорів, фризів, бордюрів. Пам'ятайте про те, що завжди можна заощадити, якщо облицювати одну стіну ванної кімнат дорогою плиткою, а решта - подешевше, з тієї ж колекції. Роздрукований дизайн-проект можна віддати майстрам, які будуть проводити ремонт. Наочна картинка в чому полегшить процес.

Важливі моменти в облицюванні для створення гарного проекту інтер'єру:

  • матеріали
  • спосіб підготовки поверхні, що облицьовується
  • техніка укладання
  • визначення розмірів і напрямки швів
  • комбінування декоративних елементів, включаючи різні кольорові фрагменти, елементи декору 

defekty-i-reklamaciya2

У більшості випадків рівень якості матеріалів, ретельності проектування, акуратності укладання плитки і повсякденного догляду за нею настільки високий, що це дозволяє домогтися повного задоволення споживача. Тим не менш, не обходиться і без дефектів. Іноді мова йде про дефекти виключно естетичного характеру, в інших випадках дефекти можуть впливати на функціональність облицювання, що призводить до необхідності її повної заміни (з додатковими витратами і незручностями).
Ось деякі рекомендації та поради споживачеві.