• Русский
  • Український
Ваш кошик порожній

+380 (44) 362-90-06

📱+380 (93) 875-33-03

З плитковими роботами стикалися багато. Тому вибір хорошого плиточника, справжнього професіонала і майстра з практичним досвідом – справа серйозна, тим більше для тих, хто вже поплатився своїм часом, фінансами і надіями на добрий результат.


Як знайти хорошого плиточника?

 

Сьогодні оголошень з надання плиткових послуг «хоч греблю гати» (інтернет нам в допомогу). Але, як не прикро, ті ж позитивні чи негативні відгуки можуть бути банальною накруткою за гроші (конкуренція і все таке). А значить, на них особливо спиратися не варто. Зателефонувавши за вказаними телефонами, ми чуємо завчені похвальні промови про акуратності майстра-професіонала, швидких роботах, і, найбільше, на що ми «ловимся», дешевизна послуг. І тут, половина замовників, таки отримують той самий негативний досвід, після якого шукають набагато ретельніше цього майстри з укладання плитки, спокусившись на низьку ціну.

Практичні поради щодо вибору професіонала

1. Перше, що потрібно зробити, це обдзвонити своїх колег, знайомих та родичів. Напевно, у когось з них є на прикметі плиточник, який зробив все, «як на картинці», був акуратний, ціна влаштувала обидві сторони, і замовники залишилися мега-задоволені результатом.

2. Якщо вам пощастило, беріть телефон і зв'язуйтеся з майстром. Відразу обговоріть з ним його прейскурант робіт. Словесно змалюйте, що потрібно буде робити, обговоріть терміни, і попросіть для достовірності фото ще кількох робіт. Тому що, незважаючи на відмінний результат у знайомих, інші роботи можуть бути не такими хорошими (буває і таке у вигляді виключення, а не тенденції). У професіонала завжди є особисте портфоліо і таке прохання його ніколи не образить. Він навпаки сам запропонує його переглянути.

3. Обзаведіться особистим рівнем і сантиметровою лінійкою. Адже згідно з нормами і правилами облицювальних робіт, відхилення від рівності поверхні на 1 м довжини не повинен перевищувати 1,5 мм. І в разі більшого значення, з майстром краще розпрощатися, незважаючи на те, що око не вловлює різниці.

4. Простукаєте по краях плитки металевим предметом. У випадку нерівностей або порожнеч, можна почути відповідне звучання. Хороший звук повинен бути глухим і однаковий по всій поверхні.

5. На підлозі, якщо налити води, вона не повинна текти в якусь сторону. За винятком спеціального нахилу. Всі вирізи виконані рівно, без гострих отломленных, нерівних країв.

6. Задавайте плиточник питання про те, що він використовує для різання плитки, допоможе він підібрати матеріал, проведе він розрахунки, виконує він гідроізоляцію та інші.

Майстер не повинен грубити і ображатися, якщо ви задаєте йому купу питань. Мати свої набори інструментів, а не прийти на роботу з одним шпателем і просити вас придбати все необхідне. Професіонал завжди може, оглянувши об'єкт, сказати точну ціну за виконану роботу.

Завжди перевіряйте роботи на початковому етапі, це ваше право. Так ви зможете оцінити професіоналізм майстра і, якщо вас не влаштовує робота, змінити, щоб не псувати далі матеріал і витрачати час.

ВАМ ПОТРІБЕН ПЛИТОЧНИК ?

БУДЬ ЛАСКА, ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ, МИ ЗВ'ЯЖЕМОСЯ ПРОТЯГОМ ДНЯ