• Русский
  • Український
Ваш кошик порожній

+380 (44) 362-90-06

📱+380 (93) 875-33-03

Виготовлення та елементів облицювання з плитки і мозаїки: душові кабіни, піддони, стільниці, ніші, панелі

ВИРОБИ З ПЛИТКИ, МОЗАЇКИ

Ціни на вироби з плитки і мозаїки

Роботи з виготовлення та облицювання: кабін, стільниць, піддонів Од. з. Ціна (грн.)
Облицювання елементів: арок, нішод.від 800

 

Повний прайс на укладання плитки

Виготовлення піддону, душової кабіни з плитки або мозаїки.

Душові бокси 90-х вийшли з моди, у них можна було послухати радіо і навіть поговорити по телефону, висіла трубка. Колись це було дико престижно, круто, модно. Але все змінюється і зараз практично ніхто вже пластикові кейсі не встановлює, хоча вони ще є у продажу))

Що ж зараз роблять замість цього?

Є кілька варіантів як зробити душ окремо. Облицювати ванну кімнату і встановити керамічний, металевий або пластиковий піддон зверху поставити стулки зі скла або пластику. Другий варіант окремо піддон або повністю душову кабіну з плитки або мозаїки, а також що дуже цікаво - комбінування цих облицювальних матеріалів.

Коротенько технологія виготовлення душової кабіни полягає в наступному: встановлюється трап, заливається бетоном піддон, укладається гідроізоляція і зверху облицювальний матеріал. Якщо це просто душовий піддон або шикуються і облицьовуються стіни, якщо повністю душова кабіна. Заключний етап установка стулок. Дуже важливо витримати терміни етапів робіт.

Зараз є маса стулок різних розмірів, конструкцій, конфігурацій, з індивідуальним малюнком і фурнітурою. ДУШОВІ КАБІНИ, ДЗЕРКАЛА

 

Душова кабіна з пластиковим піддономДушова кабіна з пластиковим піддоном

 

Душова кабіна з піддоном з плиткиДушова кабіна з піддоном з плитки

 

Душова кабіна без піддонуДушова кабіна без піддону

 

Стільниця з плитки або мозаїки

Крім величезного вибору меблів для ванних кімнат, хорошим варіантом для інтер'єру залишається стільниця з плитки. Виготовляти можна різними способами, дивлячись яке навантаження планується. Варіанти: гіпсокартонна конструкція, зварена металева, бетонна, з МДФ. Міцна і не масивна - це металева конструкція обшита аквапенелью або магнезитової плитою. Облицьовувати таку стільницю можна чим завгодно: плитка, керамограніт, мозаїка, клінкер.

Стільниця з дерева облицьована плиткоюСтільниця з дерева облицьована плиткою

 

Стільниця з кераміки і магнезиту, облицювання з плиткиСтільниця з кераміки і магнезиту, облицювання з плитки