• Русский
  • Український
Ваш кошик порожній

+380 (44) 362-90-06

📱+380 (93) 875-33-03

Облицювання і кладка печей і камінів

Облицювання і кладка печей і камінів

Ціни на облицювання та кладку печей і камінів

Облицювальні роботи:Од. з.Ціна (грн.)Прим.
Облицювання печі, каміна в комплексім2500 
Кладка печі, каміна в комплексішт.від 8000 

 

Повний прайс на укладання плитки

Облицювання печей і камінів

Поверхня печей і камінів, складених із звичайної глиняної цегли, часто облицьовують пічними кахлями або кольоровими глазурованими плитками. Звичайно ж, оштукатурена піч більш проста у виконанні, але керамічне облицювання має перед штукатуркою ряд переваг. По-перше, за облицьованої піччю легше доглядати. Її простіше утримувати в чистоті. По-друге, облицювання запобігає проникнення димових газів з печі в житлове приміщення, так як утворює захисний панцир.

Читайте далі: ОБЛИЦЮВАННЯ ПЕЧЕЙ І КАМІНІВ

Кладка печі

Печі і каміни

Всі домашні вогнища - вогневого дії, тобто тепло випромінюється за рахунок спалювання палива в топливнике вогнища. Виконуються з керамічної цегли, покладеного на глинопесчаном розчині. Сутність теплових процесів, що відбуваються в печах одна і та ж, однак є відмінності в їх конструкції, спорудження, експлуатації.

Опалювальні печі служать тільки для обігріву приміщення (опалення), підігріву гарячої води і паропостачання. Опалювально-варильні служить для опалення і приготування їжі. Від опалювальних вони відрізняються наявністю варильної камери.

В залежності від конструктивного виконання, класифікують по тепловіддачі, теплоємності, схемою руху димових газів, товщині стінок, температурі підігріву тепловіддаючих поверхонь, способом відводу димових газів, та ін

Існує думка, що печі великих розмірів більше віддають тепла. Топлять такі печі один раз на добу, а іноді й рідше, але вимагають більше палива і час на розігрів.

Малогабаритні печі розігріваються швидше, меншою кількістю палива і раніше починають віддавати тепло. Час протоплювання їх коротше, коефіцієнт корисної дії вище.

Вогнища з відкритою топкової камерою - каміни, в нашому кліматі не можуть служити для опалення приміщення, віддають тепло поки що топляться, не акумулюючи його. Але каміни піднімають температуру в приміщенні набагато швидше, ніж опалювальна піч.