• Русский
  • Український
Ваш кошик порожній

+380 (44) 362-90-06

📱+380 (93) 875-33-03

Укладання каменю: мармур, граніт, пісковик та інші види

Укладка граніту Київ

Ціни на укладання каменю

Роботи з укладання каменю: Од. з. Ціна (грн.)
Укладання каменю на сходим.п.від 800
Укладка плитки соломка (лапша) з каменюм2800
Підбір каменю малюнок або розмірм2100
Збірка кутам.п.від 400
Заріз кута 45м.п.400
Обробка просоченням 2 шарим2100
Установка підвіконня, облицювання укосівм.п.від 400

Натуральний і природний камінь

Укладка гранітної плитки Київ

Укладка гранітної плитки Київ

 

Камінь вже давно використовується для обробки приміщення. Цей матеріал володіє найбагатшою естетичним потенціалом: безліч кольорів і фактур. Він не тільки красивий, але і практичний, володіючи природними якостями і великою масою він не боїться зносу і пошкоджень, а також добре переносить коливання температур. Високу вартість цього матеріалу можна обернути і зробити його ознакою смаку та успіху! До того ж враховуючи відносну недолговечость плиткової облицювання, з часом окупиться.

Ціна та особливості його монтажу: висока маса, обробка, підбір малюнка і фактури - сформували більш високу вартість робіт по укладанню.

 

Основні види на Україні

 

Читайте також: ПЛИТКА З НАТУРАЛЬНОГО КАМЕНЮ

Правила укладання натурального каменю всередині та зовні приміщень

Правила вибору і укладання каменю з граніту та мармуру.

Сьогодні, вибираючи підлогове покриття, багато хто віддає перевагу натуральному каменю. Адже він міцний, надійний і має привабливий зовнішній дизайн. Але, перед тим, як приступити до роботи, потрібно розуміти деякі тонкощі вибору і укладання каменю.

Підлогову плитку, найчастіше виготовляють з мармуру або граніту і з персональним замовленням. Виробник якісного матеріалу надає можливість клієнтові вибрати його самому, візуально ознайомившись з вихідними об'єктами на виробництві. Варто зауважити, що чим більше формат плоского надпила від вихідної брили, тим вище вартість одного квадратного метра плитки.
Мармур – це натуральний камінь, який в своїй більшості поставляється з Туреччини та має великий асортимент на ринку. Його переваги в тому, що можна вибрати серед різноманіття фактури і кольору. Порівняно з мармуром, граніт важче, але його зносостійкість набагато вище. Якщо слідувати всім правилам укладання і підійти до неї професійно, тоді термін його служби буде досить тривалим.

Вибираючи плитку з натурального каменю, потрібно враховувати її природні властивості. Адже в залежності від порід, камінь може мати властиві йому тріщини, як у траверина або мармуру. Вони в свою чергу вбирають фарбувальні засоби та водні розчини. Але, незважаючи на це, не потрібно відмовлятися від покупки такої плитки, а просто скористатися спеціальними полімерними просоченнями і пломбіраторами, які створять водовідштовхувальний ефект і заповнять дефекти.
Якщо вибирати матеріал з дзеркальним блиском, тоді треба розуміти, що він дорожче матових, з-за трудомісткості операції по поліровці.
Незважаючи на візуалізацію простоти укладочного процесу, укладання мармуру та інших порід плитки, має від початку і до кінця супроводжуватися професійними діями майстра. І тільки тоді результат буде очікуваний і якісний, прослужить довго, не втрачаючи привабливого зовнішнього вигляду.

Область застосування плитки з натурального каменю.

Незважаючи на великий фронт застосування натурального матеріалу, як в інтер'єрі, так і в екстер'єрі, багато хто відмовляється від нього, посилаючись на високу собівартість. Але ми розвіємо всі забобони і спробуємо аргументувати всі переваги, описавши позитивні сторони та гідності.

По-перше, це надійність і довговічність. Якщо не упустити всіх нюансів під час робіт, професійно підійти до завдання, будь-яке покриття прослужить кілька десятків років.
По-друге, такі сегменти з каменю дуже зносостійкі і мають унікальну опірність пошкоджень. Витримують велику масу і навантаження тривалий час, не втрачаючи первозданного виду.
третіх, легкість у догляді. Ніяких спеціальних засобів для очищення від забруднень.
І останній пункт, чудовий зовнішній вигляд і стильний дизайн.

Незважаючи на вартість, штучний камінь не здатний змагатися з натуральним, програючи йому в рази.

Яка ціна каменю?

Якісний, міцний матеріал коштує в межах доступного. Цілком демократична ціна граніту по Києву, яка має середню категорію в межах від 350 грн. за квадратний метр. Звичайно, все залежить від моделі, формату, розміру і колірної гами.

Сучасні технології набирають стрімких обертів, тому сьогодні ринок пропонує штучну плитку з зовнішніми даними, які не відрізниш від натуральних. Але все пізнається в порівнянні. Штучне завжди поступалася за якістю натуральному, і ця догма доведена і перевірена часом.