• Русский
  • Український
Ваш кошик порожній

+380 (44) 362-90-06

📱+380 (93) 875-33-03

Укладання форматного керамограніта

Ціни на укладання великоформатного керамограніта в Києві

Роботи по укладанню форматної плитки: Од. з. Ціна (грн.)
Прирізка плитки по прямой, чістовий різм.п.400
Рез плитки під кутом 45 (одна сторона)м.п.300
Рез плитки чорновий різм.п.200
Вирізання отворів коронкоюшт.300
Вирізання отворів прямокутнешт.1500
Затірка швівм2по прайсу
Підйом плитки на поверхшт.дог.

 

Плитка великих розмірів в Україні 

Останні світові тенденції спрямовані на зменшення шкоди навколишньому середовищі, пошук нових проектых рішень та інноваційних технологій. Сучасні виробники плитки шукають нові технології і впроваджують їх у своє виробництво. І не випадково у сфері кераміки з'явилися нові матеріали керамогранітні плити великого формату. Переважно цей інноваційний керамічний матеріал має товщину не більше 6 мм (про види вироблених зараз плит напишемо нижче), що невипадково економічно виправдано: знижує кількість необхідної сировини для виробництва, відповідно енерговитрати і витрати на транспортування.

Застосування цього матеріалу також має свої плюси і мінуси. Такі як, зменшення навантаження на конструкції, зменшення витрат на транспортування, зменшення витрат на подальший демонтаж. На противагу цьому можна виділити дорожнечу матеріалу, вартість робіт по укладанню та порізки форматних плит.

Зараз на ринку представлені форматні керамогранітні плити двох видів:

1.Тонкі керамогранітні плити виготовлені шляхом прокатного пресування з наступним випалом і обрізанням. Плити виробляють товщиною 3мм, для укладання тільки на стіни. Також плити з поклеенной на тильну сторону скло сітки для збільшення зносостійкості. І двошарові плити з сіткою по середині товщиною 7 мм, використовуються для укладання на підлогу.

2. Плити отримані шляхом штампування прес-формою і випаленням при температурі 1200 градусів. Товщиною від 4 до 10 мм. Ці плити не армуються скловолокном.

Укладання плитки великих розмірів – новий етап облицювальних робіт!

Плита з керамограніта, яка за параметрами більше 1200 мм, усе більше користується популярністю серед архітекторів і дизайнерів. Вона практична, функціональна, міцна. Тому її використовують для облицювання вертикальних поверхонь фасадів будівель та інших споруд.
Виробники, розуміючи особливість виготовляється матеріалу, випускають різні продукти з укладання великоформатної плитки. І якщо вам мають роботи з її використанням, без фахівця не обійтися. Адже весь процес вимагає знань, навичок та практики навіть для досвідченого майстра, який довгий час працював з матеріалом середнього формату.

Професійні системи укладання великоформатної плитки

Незважаючи на те, що вам колись довелося самостійно укласти плитку у ванній кімнаті і отримати досить пристойний результат, це не означає, що з великогабаритної плиткою ви теж впораєтеся. Адже процес має свої тонкощі, нюанси, а також вимагає чималого практичного досвіду роботи.
Ще для даних видів робіт потрібно спеціальний набір інструменту: плиткорізи різної модифікації, тримачі на вакуумних присосках для масивних плиток (адже їх вага деколи перевищує десятки кілограм), спеціальні клейові склади з високою адгезією (особливо великий відсоток для робіт на вертикальних поверхнях). Зупиняючись на клейової суміші, звертаємо увагу на її фіксуючу здатність, водостійкість, морозостійкість, пластичність і зручність у застосуванні.
Усі вищезазначені характеристики повинен визначити виключно майстер. Незважаючи на величезний ринок пропозицій від марок-виробників, виключно плиточник знає, як підібрати і скомбінувати всі компоненти для досягнення найкращого результату.

Особливості укладання плитки великих розмірів

Справжній професіонал обов'язково вивчить всі нюанси майбутніх робіт. Розрахує вартість залежно від площі і витрачається матеріалу за класичною формулою: (ширина х висота + пол) x ціна метри квадратні. Але, це класика. Кожен конкретний випадок - це певні особливості, від яких і залежить різниця в ціні для робіт з однаковою площею. Також впливає на кінцеву суму декоративне оформлення площі робіт (вставки), особливість планування будівлі, вигляд і модель плитки, яку належить укладати.
Повірте, ніколи не варто економити на тому, що має прослужити роки. Як у випадку з укладанням великогабаритної плитки. Не ведіться на низькі ціни майстрів-аматорів, які переконують вас у тому, що знають, як працювати з плиткою стандартних розмірів, тому з великою у них теж все вийде. Краще заплатити команді професіоналів, з портфоліо виконаних робіт за спеціальним вимогам, ніж переплачувати двічі, втрачаючи дорогоцінний час і свої нерви.