Ваш кошик порожній

+380 (44) 362-90-06

Viber +380 (93) 875-33-03

Укладання форматного керамограніта

Ціни на укладання великоформатного керамограніта в Києві

Роботи по укладанню форматної плитки: Од. з. Ціна (грн.) Прим.
Прирізка плитки по прямой м. п. 100  
Рез плитки під кутом 45 м. п. від 250  
Вирізання отворів шт. 50  

 

Останні світові тенденції спрямовані на зменшення шкоди навколишньому середовищі, пошук нових проектых рішень та інноваційних технологій. Сучасні виробники плитки шукають нові технології і впроваджують їх у своє виробництво. І не випадково у сфері кераміки з'явилися нові матеріали керамогранітні плити великого формату. Переважно цей інноваційний керамічний матеріал має товщину не більше 6 мм (про види вироблених зараз плит напишемо нижче), що невипадково економічно виправдано: знижує кількість необхідної сировини для виробництва, відповідно енерговитрати і витрати на транспортування.

Застосування цього матеріалу також має свої плюси і мінуси. Такі як, зменшення навантаження на конструкції, зменшення витрат на транспортування, зменшення витрат на подальший демонтаж. На противагу цьому можна виділити дорожнечу матеріалу, вартість робіт по укладанню та порізки форматних плит.

Зараз на ринку представлені форматні керамогранітні плити двох видів:

1.Тонкі керамогранітні плити виготовлені шляхом прокатного пресування з наступним випалом і обрізанням. Плити виробляють товщиною 3мм, для укладання тільки на стіни. Також плити з поклеенной на тильну сторону скло сітки для збільшення зносостійкості. І двошарові плити з сіткою по середині товщиною 7 мм, використовуються для укладання на підлогу.

2. Плити отримані шляхом штампування прес-формою і випаленням при температурі 1200 градусів. Товщиною від 4 до 10 мм. Ці плити не армуються скловолокном.