• Русский
  • Український
Ваш кошик порожній

+380 (44) 362-90-06

📱+380 (93) 875-33-03

Укладаємо всі види плиткових матеріалів: керамічну плитку (кахель), тверду кераміку, керамограніт (гресс), клінкерну плитку, кислотоупорную та інші

Укладка плитки

Ціни на укладання плитки

Облицювальні роботи: Од. з. Ціна (грн.)
Укладка керамічної плитки на підлогу/стіним2200
Укладання керамограніта, твердої кераміки на підлогу/стіним2220
Укладання плитки більше 600 ммм2от 220
Укладка мелкоформатной плитким2260
Укладка плитки без швам2300
Укладка ректифікованої плитким2+ 10%
Укладання плитки по діагоналі, ялинкою, зі вставками та ін.м2+ 20%
Укладання ексклюзивного плитки м2від 400
Укладання плитки до 20 м2м2дог
Затирання швів м2від 40

 

Прайс на укладання плитки

Різниця в ціні укладання плитки обумовлена типом матеріалу, формою, розміром, дизайном і безліччю інших чинників, і вимагає різного рівня кваліфікації спеціаліста. Тому визначити точну вартість облицювальних робіт можливо тільки на об'єкті, для цього Вам бажано знати яку плитку і як ви хочете покласти. Якщо Ви не впевнені у виборі плитки, варіантів укладання, підборі облицювальних матеріалів, наші фахівці допоможуть Вам!

З чого почати укладання плитки?

Укладка плитки, як і інші види ремонтних робіт краще всього починати з представлення собі що саме Ви хочете отримати в кінці. Це як правило заощадити купу часу, фінансів і нервів. А ці ресурси в надлишку бувають рідко, тому наш Вам порада якщо не плануєте вдатися до допомоги дизайнера, візьміть листочки паперу або за допомогою програми, замалюйте собі обрану Вами плиту, фризи, декори. Це також допоможе Вам точніше прорахувати необхідну кількість. При цьому важливо враховувати схему укладання плитки або по іншому розкладку плитки. Більш детально про схеми укладання можна прочитати в статті Розкладка плитки 98 варіантів. Не забувайте також де у Вас буде ціла плитка, а в якому кутку підрізування плитки. Це необхідно насамперед для того що б уникнути перевитрати матеріалу. Якщо поверхня має стандартну форму, можна вдатися до комбінованої укладанні, що включає в себе різні типи облицювання: плитка, мозаїка, скло і т. д.

 

Укладання плитки у ванній

Фото укладання плитки у ванній

Зараз існує безліч варіантів інтер'єру ванної кімнати: шпалери, фарбування, вагонкаwink, дерево, обробити поверхню яка є лакомlaughing і багато іншого. Але самий практичний і часто використовуваний - плитка! Тому що плитка довговічна, невибаглива і її величезна кількість варіантів. З допомогою якої можна створити унікальний шедевр - Ваша ванна кімната. Плитку можна укладати на будь-яку поверхню від підлоги до стелі. Довірити це краще професіоналу з хорошим інструментом, які мають досвід і відповідні вміння. В нашій компанії тільки такі співробітники! Ви зробите правильно вибравши нас!

Перед укладанням плитки поверхню підлоги важливо правильно підготувати, зробити стяжку і ретельно обробити грунтовкою. Якщо все зроблено добре, то укладання не викличе проблем у майстра, ну і новачок теж може ризикнутиcool Є кілька способів як починати укладати плитку: від кута кімнати, по прямой послідовно від стіни і від центру приміщення. Всі ці варіанти концептуально схожі, вибирають виходячи з ситуації, який зручніше застосувати.

 

Укладка плитки на стіни

Фото укладання плитки на стіни