• Русский
  • Український
Ваш кошик порожній

+380 (44) 362-90-06

📱+380 (93) 875-33-03

Технологии и материалы для внутренних и наружных работ. PDF

 

 Облицювальні і плиткові роботи. Технології та матеріали для внутрішніх і зовнішніх робіт. Галкін П.А., Галкіна А.Є.

Опис: Перед вами зручний довідник, присвячений керамічній плитці і облицювальних матеріалів з подібною технологією укладання. У книзі читач знайде не тільки огляд найбільш популярних матеріалів і їх характеристики по естетичності і зносостійкості, але також список супутніх матеріалів, необхідних при облицюванні.
Книга написала професіоналами, але всі технології та способи укладання описані покроково - це робить книгу корисною і для новачків, і для майстрів, охочих збагатити свій досвід і набути нових навичок в роботі зі звичним матеріалом.

 

 


Все о плитке. Укладка своими руками. Е. Симонов и И. Никитко. EPUB

 

 Все про плитку. Укладання своїми руками. Е. Симонов і І. Микитка.

Опис:Роблячи ремонт, особливо у ванній кімнаті, багато господарів нерідко хочуть викласти підлогу і стіни плиткою. Даний процес не настільки складний і недоступний простому смертному, як може здатися на перший погляд. У нашому виданні представлено повний огляд всіх необхідних для цього матеріалів, а сам процес покроково описаний і проілюстрований численними схемами та фотографіями. Завдяки цій книзі ви навчитеся швидко і якісно укладати плитку власними руками!

Якщо ви затіяли ремонт і зупинили свій вибір на керамічній плитці, то наша книга - то, що вам потрібно. У ній ви знайдете безліч корисних порад, які допоможуть зорієнтуватися при виборі плитки і супутніх матеріалів і, звичайно ж, розкриють всі нюанси технології.

.

 


 Жабцев В.М. Плиточные работы своими руками. PDF

 

 Плиткові роботи своїми руками. Жабцев В.М.

ОписКнига стане незамінним помічником для тих, хто хоче навчитися самостійно облицьовувати різні приміщення плиткою. Яких видів буває керамічна плитка? На які характеристики цього матеріалу слід звернути увагу при його виборі? Якій плитці віддати перевагу для того або іншого приміщення? За якою технологією її укладати, щоб отримати професійний результат? На ці та безліч інших питань, які можуть виникнути як при підготовці до роботи з плиткою, так і в процесі її укладання, ви знайдете відповіді на сторінках цього видання.

А покроковий опис усіх дій і наочні ілюстрації допоможуть вирішити будь-яке завдання, пов'язану з плитковими роботами.

 


HomeSkills: Cool Springs Press, 2013

 

 HomeSkills: Ceramic Tile: How to Install Ceramic Tile for Your Floors, Walls, Backsplashes & Countertops. Cool Springs Press, 2013

Описание: Керамічна плитка: як встановити керамічну плитку для ваших підлог, стін, захисних панелей і стільниць.

Укладання плитки звучить як стрес, фізична травма, непідробного збентеження або всього перерахованого вище. Але ми відкриємо вам секрет: з деякими базовими знаннями і невеликим наполегливістю кожен може це зробити.

Ви отримаєте кваліфіковану інструкцію з основ облицювання вашого житлового простору. За допомогою зручних для користувача описів проектів і яскравою практичної фотографії ви навчитеся всім необхідним навичкам укладання плиток. 

 


Руководство по выбору готовых решений Мапеи для строительства.

 

 Керівництво з вибору готових рішень Мапеи для будівництва.

Описание: В даному каталозі представлені високотехнологічні матеріали і системи для будівельної індустрії. 

Всі ці системи включають рекомендації технічного відділу Мапей Україна для вирішення широкого спектра проблем, з якими часто стикаються на будівельних майданчиках. Відповідно, вони є корисними технічними рекомендаціями для різних аспектів Вашої роботи.

 

 

 

 

 

 


Керівництво з вибору готових рішень Літокол для облицювання

 

 Керівництво з вибору готових рішень Літокол для облицювальних робіт.

Описание:У буклеті представлені схематичні 3D-зображення найбільш поширених варіантів з укладання плитки, каменю і мозаїки всередині і зовні приміщень, в тому числі вологих приміщень, басейнів, а також приміщень з особливими умовами експлуатації.