• Русский
  • Український
Ваш кошик порожній

+380 (44) 362-90-06

📱+380 (93) 875-33-03

Укладка плитки в комерційних приміщеннях: офіси, магазини, ТРЦ

Облицювальні роботи з укладання плитки в комерційних приміщеннях: офіси, магазини, ТРЦ

Укладка плитки – це один з видів оздоблювальних робіт. Даний вид є незамінним для комерційних приміщень в силу своєї міцності, довговічності, простоти у догляді та доступності. Хоча для того, щоб всі вищезгадані якості були притаманні кінцевого результату, варто замовляти послугу тільки у справжніх фахівців.

Переваги плитки в комерційних приміщеннях: офісах, магазинах, ТРЦ.

Такі роботи мають ряд позитивних якостей, завдяки яким виграють у інших типів оздоблювальних робіт:

  1. Довговічність. Міцна керамічна або гранітна плитка здатна прослужити не один десяток років, не втрачаючи свого первозданного вигляду і привабливого дизайну, при правильному догляді.
  2. Влагоусточивость. Будь-який тип плитки відмінно миється і чиститься, як звичайною водою, так і спеціальними засобами.
  3. Гарний сучасний дизайн. Завдяки різній фактурі, колірній гамі і розмірам, можна створювати неповторні інтер'єри в магазинах, торгових центрах, офісах і інших приміщеннях.
  4. Можливість зовнішнього застосування. Укладати плитку можна не тільки всередині будівлі, але й на зовнішніх площах, комбінуючи з іншими матеріалами.
  5. Доступність. Ціни на такий матеріал дуже різний, але можна підібрати якісну плитку за демократичною ціною і облицювати великий ділянку.

Як правило, для залів, санвузлів з великою прохідністю людей, застосовують покриття з керамограніта, натурального каменю, граніту і мармуру. І якщо професійно підібрати клеючу основу і затірку для швів, покриття прослужить дуже довго.

Майстри нашої компанії впораються з будь-якими роботами по укладанні плитки в комерційних приміщеннях
Наші фахівці покладуть плитку на будь-який вид заснування:

  • стіни, підлога, стеля
  • мозаїчні роботи будь-якої складності та площі
  • облицювання перегородок, ніш, стійок і санвузлів
  • інші поверхні в магазинах, офісах, ігрових і торгових центрах

Плиточники нашої компанії покладуть плитку, не порушуючи терміни, якісно і різної складності. Майстри можуть порадити, яку плитку краще вибрати для ділянки, щоб приховати вади поверхні або інші недоліки. Завдяки великому практичному досвіду співробітників, постійні вивчення нових технологій, отримання нових знань, працівники розбираються у всіх нюанси і тонкощі будь майбутньої роботи. Також у команди є все необхідне обладнання та інструментарій.

Ціни на роботи будуть залежить від особливостей використовуваного матеріалу, площі комерційного приміщення, відведений термін на виконання робіт, специфіка і особливості поверхонь, а також конструктивні особливості.

Запам'ятайте, якісні роботи не можуть стояти занадто дешево. Таку послугу можуть запропонувати недобросовісні фірми, результатом роботи яких, стане погана робота. Не потрібно платити двічі, якщо відразу довіритись професіоналам.
Ми готові обговорити в зручний для клієнта час майбутні роботи. А також надати відмінний результат в обумовлений термін. Ми вміємо приємно дивувати.

Комерційна облицювання

ПЛИТОЧНИК™ Послуги з комерційної облицювання: офіси, магазини, торгові комплекси, промислові приміщення, міське будівництво та ін